2737
2734
عنوان

درد دل

166 بازدید | 16 پست

بچه ها اعصابم خیلی خرابه سرکار با یکی بحثم شد مدیر اداری حقو به من داد ولی اون طرف چرت و پرت گفت منم صدامو بردم بالا جوابشو دادم مدیر اداری عصبانی شد گفت من دارم مشکلو حل میکنم احساس میکنم خیلی کار ضایعی کردم با اینکه حق با من بوده صدامو بردم بالا و بعد اینکه حقو به من دادن ایستادم جر و بحث از دست خودم ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برام خیلی پیش میاد یک کاری میکنم بعدش پشیمون میشم مثلا اصلا دوست ندارم موضوعات شخصیمو سرکار عنوان کنم بعضی وقت ها از دهنم در میره یک چیزایی میگم مثلا از خانواده شوهرم بعد پشیمون میشم

2731

اشکال نداره آدم تو اوج عصبانیت خون به مغزش نمی رسه یه حرفی میزنه...سخت نگیر...چند روز بگذره همه چی برمیگرده ...درست میشه.....فقط دیگه کشش نده...

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
اشکال نداره آدم تو اوج عصبانیت خون به مغزش نمی رسه یه حرفی میزنه...سخت نگیر...چند روز بگذره همه چی ب ...

اره کشش که اصلا نمدم ولی برای یک خانم زشته این رفتار مثلا خواستم کم نیارم گند زدم

2738
اره کشش که اصلا نمدم ولی برای یک خانم زشته این رفتار مثلا خواستم کم نیارم گند زدم

خیلی به خودت سخت نگیر. هر چی سخت بگیری سخت تر میگذره! اتفاقی افتاد تموم شد رفت. منم مثل شما هیلی تو روابطم حساس و محتاطم و خودم رو عذاب میدم ولی میبینم بقیه خیلی همه چی رو راحت میگیرن! خیلی رفتارهای صایع تر از من انجام میدن ولی حتی متوجهش هم نمیشن!! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
خیلی دوست دارم از هر جهت ایده ال باشم 

دوست نداشته باش! هیچ کس از هیچ جهت ایده آل نیست. آدمهای ایده آل گرا خودشون رو تو زندگی عداب میدن. واقعا اتفاق بدی نیفتاده! تو همه ی دعواها و بحثها پیش میاد ادم کارهای احساسی انجام بده. همیشه که آدم نمیتونه منطقی و حساب شده رفتار کنه.

این رو از من بپذیر. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2706