2726
عنوان

دکتر تغذیه در قم

| مشاهده متن کامل بحث + 34963 بازدید | 35 پست
من شنیدم دکتر کرمانی قمه.. تهران هم میاد.. از همه جای کشور بهش مراجعه میکنند

سلام دوستم

قبل از اینکه نظر بدم برای دکتر تغذیه خوب تو قم؛؛ حرف دارم: شما وقتی خدای ناکرده دستتون بشکنه میرید پیش دکتر قلب؟ یا دکتر پوست؟ یا... مسلما پیش ارتوپد میرید؛ الان بخاطر پول دکترهای عمومی همه کار میکنن؛ با زدن تو کار زیبایی و تزریق و دخالت تو کار متخصصین پوست یا رژیم و دخالت تو کار پزشکهای تغذیه.. متاسفانه.. یا رژیم انلاین و پیروی کورکورانه از بلاگرها ک هرکار کردن و گفتم ما گوش بدیم.. دوستانم توی هر کاری سرچ کنید و خودتون ب نتیجه درست برسید؛ هرکسی سیستم بدنش فرق داره یکی بیماری داره یا بدنش متفاوته.. نمیشه ی نسخه ب همه داد؛

حالا در مورد متخصص رژیم خوب توی قم: همونطور ک دوستمون گفتن: دکتر ستاری ک متخصص بیهوشیه و زد تو کار رژیم و درنهایت با شکایت از طرف پزشکها کنار رفت اما ظاهرا هنوز فعاله..ونوستات میده ک عوارض و.. چقدرم هزینه ها گرون، دوستم تعریف کرد برام؛ ایشون قابل احترامن اما بهتره تو کار خودشون بهترین باشن. دکتر غلامی هم عمومی ان و میبندن  دارو الانم ک تزریق و... دکتر کرمانی هم ک بزور لاغر میشی و عوارض.. بهتره سرچ کنید با از۱۱۸- دکتر مسعودی؛ فکر کنم متخصصه، سایر کارشناسان خوب رژیم هم هستن،مثل عسگری، طاهری فرد، و...  من خاله م پیش کارشناس رژیم اقای طاهری فرد رفتن، ایشون اصلا دنبال پول نیستن و دوست خاله م ک راضی بوده ایشون رو معرفی کرده، من خودمم کبدچرب دارم بعد از تحقیق و.. پیش ایشون رفتم و الگوی تغذیه م اصلاح کردم واقعا خیلی باسوادن، میتونید مراجعه کنید و خودتون تصمیم بگیرید مطبشون دورشهر ک۱۸ هست. سرچ کنید تو نت میاره.. موفق باشید؛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستم قبل از اینکه نظر بدم برای دکتر تغذیه خوب تو قم؛؛ حرف دارم: شما وقتی خدای ناکرده دستتون ب ...

عزیزم کمتر تابلو تبلیغ میکردی ...روز عضویتت با روز نظر دادنت یکیه .. فقط اومدی تبلیغ اقای طاهری رو بکنی وبری ... 

دکتر نرگس غلامی روپیشنهاد میدم ..رژیم هاش عالیه ودرضمن سوخت وساز بدن روبا دارو تنظیم میکنه واستعداد ...

چقدر تابلو توی هر تاپیکی میری تبلیغ این دکتر غلامی رو میکنی😏😏😏

بچه ها این جیره خور دکتر غلامیه 

همه تاپیکا میاد تعریفش رو میکنه

بهش اعتماد نکنید

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2728

سلام دوستان من نیومدم تبلیغ کنم من یکبار رفتم پیش خانم دکتر فائزه عسگری خیلی خوب بود اصلا چیزی رو از توی سفره کم نمیکنه میگه غذای تکراری بخور فقط غذا رو کم میکنه و بدون هیچ قرص و دمنوش من با یک جلسه 6 کیلو لاغر کردم تنها قرصی که ایشون برای من نوشتن یک مکمل کلی بود که جلوگیری می‌کرد از ریزش مو و... 

و اینکه دفعه اول انالیزتون میکنن