2726
عنوان

دکتر تغذیه در قم

34896 بازدید | 35 پست
دوستان قمی کسی دکتر تغذیه خوب واسه کم کردن وزن سراغ داره?کمکککککک
برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات "" اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم""
من شنیدم دکتر کرمانی قمه.. تهران هم میاد.. از همه جای کشور بهش مراجعه میکنند
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کرمانی سیستمش فرق کرده،چن سال پیش رفتم خوب جواب گرفتم اما چن ماه پیش دوباره رفتم اصلا دکتری که تو مطبش بود جوابگو نبود،فقط پول میگیرن،گفتم شاید کسی قم رفته باشه دکتر تغذیه جواب گرفته باشه منم لرم.
برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات "" اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم""
اون تاپیکت هم گفتم ستاری خیلی خوبه دو تا از دوستای من رفتن خیلی راضی بودن. مهمترینش این بود که گرسنگی زیاد نداره و ضعف اعصاب هم نداره جلسه اولش رایگانه و اینکه میتونی هم بری از کسایی که الان دارن میرن بپرسی
☘ نشانی اینستااگرام من ☘ madarane.social 🌷 در مورد فرزندپروری می نویسم 🌷 🌹🌹 جواب سوال هاتون هم حتی الامکان در دایرکت 🌹🌹

برو دکتر کرمانی سمت عمار یاسر رژیم عالیه

راستی

بچه ها از مرز لباسای اروپایی آوردم

همه پک دار و شیک

هم برای خودتون و هم بچه 

بار جدید کار زنانه و بچگانه آلمانی بزودی

قیمت از ۱۰تومان ۳۰

ارسال به سراسر ایران

برای خانمهای قمی امکان خرید حضوری

آدرس کانال تلگرام:@kityca

ایدی:@fabules

کانال دردونه

دکتر سازی خوبه دکتر کرمانی هم برای رژیم خوبه

راستی 

سلام من ساکن قمم

لباس بچه و زنونه میفروشم

آلمانی و همه زیر ۳۰

توی کانال دارم عکسشون را

برای خامنهای قمی خرید حضوری هم داریم
https://t.me/joinchat/AAAAAEbyKVAROiVzcsLiEQhttps://t.me/joinchat/AAAAAEbyKVAROiVzcsLiEQ

من از بچگی تو رژیمم. خیلی جاها رفتم توی قم و تهران

اولی کرمانی. کلی کم کردم. ولی بعدش تقریبا کچل شدم. 

غلامی توی زنبیل آباد که فقط بستم به متفورمین. فقط پووووول

ستاری توی صفائیه ساختمان سپهران خوب بود تا اینکه دوباره چاق شدم.

چندوقت پیش رفتم مطبش بلوار امین دیگه خودش نیست کارشناس داره.

الانم پیش دکتر عسکریم توی صفائیه همون سپهران. تغذیه و طب سنتی کار میکنه. فعلا که خوب دارم پیش میرم.امیدوارم به وزنی که دوست دارم برسم. 

راستی دکتر کیمیاگر توی تهران خیلی خوب بود. متاسفانه فوت کرد

دکتر نرگس غلامی روپیشنهاد میدم ..رژیم هاش عالیه ودرضمن سوخت وساز بدن روبا دارو تنظیم میکنه واستعداد ...

خانومی چه روزایی هستن مطب ؟ خبر دارید ؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

لیست پزشکان تغذیه و رژیم در مانی قم

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2706