2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری شما بلدین؟؟

بهترین کار اینه ماسک رسی بخری 

اگه نمیشه و پودر رس داری

اول داخل دستت کمی گل اش رو امتحان کن که حساسیت ندی

بعد با توجه به پوستت میتونی به یک قاشق چایی خوری رس اینا رو اضافه کنی

آب ماست

سدر

پودر کف دریا

آب خیار 

روغن بنفشه یا بادام 

بعد خمیر که شد بذاری رو پوستت و بعد یک ربع با آب آروم ماساژ بدی تا پاک بشه

😁
بهترین کار اینه ماسک رسی بخری  اگه نمیشه و پودر رس داری اول داخل دستت کمی گل اش رو امتحان کن ...

سلام اوپراجان...من پوستم چربه رفتم عطاری پودر خاک رس خریدم. سفیدش ک مال پوست چربه

با گلاب قاطی میکنم. خوبه با گلاب بنظرت؟ 

یکبار فقط زدم... هفته ای چندبار بزنم؟ 

بهترین کار اینه ماسک رسی بخری  اگه نمیشه و پودر رس داری اول داخل دستت کمی گل اش رو امتحان کن ...

عزیزم ی سوال

ماسک خاک رس بخریم دیگه لازم نیس باچیزی قاطیش کرد؟

من پوستم خیلی حساس وچربه و جای جوش داره و منافذش بازه

اگر ماسک رس دارین میشه عکسشو بفرستین مارکش چیه میخام بخرم

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم
عزیزم ی سوال ماسک خاک رس بخریم دیگه لازم نیس باچیزی قاطیش کرد؟ من پوستم خیلی حساس وچربه و جای جوش ...

سلام

رس خالی میسوزونه و قرمز میکنه پوست رو

ماسک های رسی برند فریمن خیلی خوبن

من چهارتاش ور دارم

از سایت پیشگام نگار بخر

اونا رس شون اندازه است

در غیر این صورت یک پنجم رس

دو پنجم سدر

دو پنجم ماست رو بزن

😁
عالی هست البته خاک رس طبیعی پوست رو ساییده میکنه باید ترکیب بشه

سلام اوپرا جون ببخشید گلم من میخوام برا پوستم خاک رس بخرم ولی نمیدونم چه مدلی بخرم تو نت هم کلی مدل داره سبز و سفید و قرمز و چند مدل دیگه الان بنظرت چی بخرم که پوستم رو زیبا کنه و منافذ پوست رو ببنده 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
عالیه عزیزم  اگه خواستی درخواست دوستی و پیام بده تا بهت بگم

سلام میشه معرفی کنید 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706