2733
2734

دکتر پوست نمیتونم برم لطفا هرکی تجربه داره کمک کنه. من جوش نمیزنه صورتم ولی مدتیه کدر شده کک و مک زده بنظرتون لایه بردار قوی بزنم یا متوسط اگه چیزی مصرف کردید ک پوستتون سفید و شفاف شده معرفی کنید. عجله نکنید عکس هم میزارم شمام از پوستتون عکس بزارید ببینم چه تغییری کردین

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

عزیزم من یه کرم خریدم ترتینوئین 25 صدم ...الان دیگه پیداش نمیکنم .5صدمش هست ها ولی 25 صدم نه ...

این کرم خیلی ارزون بود نهایت 5 هزارتومن بود... ولی خیلی عالی بود .اگه پیدا کردی بخر...بعدش زینک اکساید هم بخر ....خیلییییییییییی کم از کرم ترتینوئین بزن رو پوستت دقت کن خیلی کم ...شب ها بزن.صبح ها زینک مرتب بزن ..تا سه روز ...4 روز باقیمانده ی هفته رو ، زینک و ضد آفتاب و مرطوب کننده بزن...پوستت تمیز میشه...

دقت کن ترتینوئین 5 درصد بخری فایده نداره قشنگ پوستت میسوزه و تیره تر میشه! زیادم نباید 25 درصد را بزنی .یه مقدار کمش کفایت میکنه

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
عزیزم من یه کرم خریدم ترتینوئین 25 صدم ...الان دیگه پیداش نمیکنم .5صدمش هست ها ولی 25 صدم نه ... ای ...

پماده یا کرم؟

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پماده یا کرم؟

کرم هستش
https://rasekhoon.net/article/show/1076831/کرم-ترتینوئین

لینک بالا را بخونید ...

نوشته برای جوش صورته...من جوش زیر پوستی داشتم و لک های خیلی پر رنگ .دکتر برام نوشت و زدم حل شد ...ترتینوئین فقط برای جوش نیست .برای لک هم خیلی خوب جواب میده

2731
کرم هستش https://rasekhoon.net/article/show/1076831/کرم-ترتینوئین لینک بالا را بخونید ... نوشت ...

مرسی گلی. من اصلا جوش نمیزنم فقط این کک و مکا نمیدونم از کجا اومده. شما الان پوستت کاملا صافه؟میشه عکس بذاری از پوستت

مرسی گلی. من اصلا جوش نمیزنم فقط این کک و مکا نمیدونم از کجا اومده. شما الان پوستت کاملا صافه؟میشه ع ...

بله پوستم لک نداره دیگه ...

همین عکس پروفایلم هستم :)

عکس دیگه نمیتونم بذارم عذر میخوام