2726

با حداقل مواد و امكانات، غذاهاى خوشمزه ميپزه و خونه ش رو پاكيزه و مرتب نگه ميداره.درواقع از حداقلها حداكثر استفاده رو ميكنه

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با حداقل مواد و امكانات، غذاهاى خوشمزه ميپزه و خونه ش رو پاكيزه و مرتب نگه ميداره.درواقع از حداقلها ...

من اشپزیم خوبه البته در صورتی که با حوصله انجام بدم مثل خیلیا نمیتونم فرز وسریع باشم مهمون داشته باشم ازقبل بیشتر کارامو میکنم ولی وقتی میان انگار قفل میکنم نمیتونم کاری کنم این ویژگیه بدیه نه؟چیکار کنم ازبین بره؟  

2728

یه کد بانو در مرحله اول به ظاهرش خیلی اهمیت میده همیشه شیک و خوشبو. خوش اخلاق و خوش برخورد و متین . یه کدبانو هیچ وقت صداشو بلند نمیکنه .روابط عاطفی خوبی با همسر و بچه هاش داره . بعد خونه ش همیشه منظم و مرتب . اشپز خوبی هم باشه. به نظر من کد بانو بودن صرفا توی کار خونه نیست توی رفتار و منش آدمه وگرنه کار خونه و میشه به کارگر هم سپرد انجام بده

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
من اشپزیم خوبه البته در صورتی که با حوصله انجام بدم مثل خیلیا نمیتونم فرز وسریع باشم مهمون داشته باش ...

کارهات رو به ترتیب بنویس هر کدوم رو انجام دادی تیک بزن اینطوری گیج نمیشی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من اشپزیم خوبه البته در صورتی که با حوصله انجام بدم مثل خیلیا نمیتونم فرز وسریع باشم مهمون داشته باش ...

نه خب دست تنها باشى كلى كار سرت ريخته حق دارى. سعى كن اكثر كارهاتو قبل از اومدن مهمونا انجام بدى و وقتى مهمونا اومدن فقط پذيرايى كن و غذاها رو بكش

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
نه خب دست تنها باشى كلى كار سرت ريخته حق دارى. سعى كن اكثر كارهاتو قبل از اومدن مهمونا انجام بدى و و ...

بله متاسفانه اکثرا دست تنهام هول میکنم یکم اعتماد بنفسمم کمه همش میگم وای نکنه بگن چرا اینطوری درست کرد چرا.....