2726

سلام بچه ها. صبحتون بخیر. من تقریبا دو ماهه زایمان کردم یه دختر پنج ساله دارم بچه دومی هم دختره الان دختر اولیم انواع اقسام اختلالات رفتاری داره از خودش نشون میده البته قبلا هم از قسم رفتارها داشت کلا مرز بیش فعالی بود که درمانشو تکمیل کردیم با نروفیدبک و کلاسای ذهنی (نرو عالی بود کلاسای ذهنی اضطراب بچه رو بیشتر کرد) دیروز بردمش دکتر به بچه مردم نگاه میکنه میگه به من نگا نکن بعد اگه به نگا کردن ادامه بده جیغ میکشه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو مطب آروم قرار نداشت اصلا یه چیز عجیبی شده. براش وقت روان شناس گرفتم اما خیلی نگرانشم داره از بین میره. تو این مدت هم همش مریض بود از ویروس دست و پا گرفته تا شپش سر و عود حساسیت و تب و یعنی ورود این بچه جدیده زندگی بچه اولم از هم پاشیده 

2728
جلب توجه ؟ کمبود محبت؟ 

بعید میدونم کمبود محبت باشه چون واسش کم نمیزاریم اما دعواش زیاد کردن همه چون رفتاراش باعث شده هم هم خودش عصبی شده هم بقیه رو عصبی میکنه جالب اینجاس وقتی من هستم رفتاراش افتضاحه من نیستم مثل مهد نه درحد عالی اما خوبه. 

درکت میکنم

الان دلت برای اولی میسوزه

هر چقدرم بخوای بهش توجه‌کنی بازم نمیتونی کاملا وقتتو بهش اختصاص بدی

حتما پیش یه روانشناس برید تا راهنماییتون کنه

دختر منم پارسال بعد از تولد برادرش سه ماه زمستون‌رو‌کامل مریض و بد حال بود

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
بعید میدونم کمبود محبت باشه چون واسش کم نمیزاریم اما دعواش زیاد کردن همه چون رفتاراش باعث شده هم هم ...

پیشنهاد میکنم پیش یه دعا نویس ببرش واسش یه چیزی مینویسه آروم میشه.باور کن جواب میده

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...

براش وقت بزار کتابهای کار پیش دبستانی بخر خونه باهاش کار کن، دفتر بزر جلوش مداد رنگی بده بهش شده حتی خط خطی کنه بزار بکنه 

بزار هیجاناتش تخلیه بشه

خمیر بازی، اسلایم، خمیر سفال گری

حتی خمیر  آرد که فقط آب و آرد رو قاطی کردی تو خونه

بزارین جلوتون هی ورز بدین و یه چیزی درست کنید... 

یه سری کتابهای استعداد و هوس هستن اونها هم خوبن بزار فکر وذهن و بدنش خسته بشه... 

مهدکودک بفرستش، تو کارهای بچه کوچیک حتما و حتما ازش کمک بگیر، پیش بقیه تعریف کن

مثلا بگو اگه فلانی نبود من نمیدونستم چجوری نی نی رو نگه میداشتیم

همه اش کمکم میکنه

میره پوشک میاره، سرود میخونه برا نی نی و... 

پیشنهاد میکنم پیش یه دعا نویس ببرش واسش یه چیزی مینویسه آروم میشه.باور کن جواب میده

من به این چیزا اعتقاد ندارم یعنی دارما اما میترسم سمتش برم مثل تیغ دو دم میمونه میترسم بدتر بشه و درگیر چیزا ماورایی بشه با قرآن گذاشتن تو خونه حدیث کسا اینا بیشتر موافقم 

2706