2726
عنوان

کیا اوایل بارداری کمر درد داشتن

26178 بازدید | 29 پست

دوستان کمر درد و درد در لگن بدون خونریزی نشگنه ی سقطه یا طبیعیه تا رو خدا جواب بدید خیلی نگرانم 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
طبیعیه منم دارم دختر خاله ام ۶ماهش اونم میگفت داره

مال شما شدیده عزیزم من خیلی نگرانم از بعد از ظهر لگنم درد گرفته 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طبیعیه نگران نباش

شدید هم باشه طبیعیه خیلی نگران شدم از بعد از ظهر درد گرفته 

من سه ماه اول کمردرد داشتم . ماه بعدش بعد از سرکلاژم لگن درد شدید داشتم یک ماه . مرده بودم از درد ‌ پای چپمو ۵ سانتم نمبتونستم از زمین بلند کنم . برای دستشویی رفتن عرررررر میزدم . تا یع شب لکه بینی شدید داشتم و بعدش درد لگنم‌خوب شد . نمیدونم ربط داشت به هم یا نع

مال شما شدیده عزیزم من خیلی نگرانم از بعد از ظهر لگنم درد گرفته 

چند هفته ای!؟ من ۱۸ هفتم کمرم خیلی زود دردمیگیره سر پا میمونم سریع کمردرد میگیرم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من سه ماه اول کمردرد داشتم . ماه بعدش بعد از سرکلاژم لگن درد شدید داشتم یک ماه . مرده بودم از درد ‌ ...

خدا رو شکرر که خوب شدی برا من هر روز شدید تر میشه ولی لکه بینی ندارم

چند هفته ای!؟ من ۱۸ هفتم کمرم خیلی زود دردمیگیره سر پا میمونم سریع کمردرد میگیرم

هفت

طبیعیه نگران نباش

قربون دهنت عزیزم خیلی لطف کردی امیدوارم دردش به زودی ساکت شه خوابو ازم گرفته 

شدید هم باشه طبیعیه خیلی نگران شدم از بعد از ظهر درد گرفته  

جای نگران شدن نیست انشالله 

خب نگران شدن خودش خوب نیست پس آرامشتم حفظ کن

فردا برو محض اطمینان و آرامشت چک شی ..

چند هفته ای؟

برا سلامتی نی نی ات ۱۳۰ صلوات و ۱۰۶ ذکر بسم الله

و ۱۰۲۶ تا ذکر( فتوکلت علی الله )بخون..

سوره یاسینم نذر کن ۴۰ روز بخون...یا من خودم گفتم هر روزی که بتونم اینجور میخونم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
اگه دائمه بری دکتر بهتره اما اگه مقطعه اشکالی نداره

نه از بعد از ظهر هی میگیره ول میکنه کم و زیاد میشه نیم ساعت پیش خیلی شدید بود الان خیلی کم شد

2706