2703
2553
عنوان

خوابم نمی بره دلم بچمو میخواد...😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم امیدوارم مجدد بسلامتی باردار شی بازم خداروشکر کن که ندیدیش، فراموش کردن صورت بچه واسه پدر و م ...

بچمو بعد سقط گذاشتن روی پاهام لمس بدنش موهای مشکیش تا ابد تو ذهنم میمونه....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2720

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم حتی چشمام پر اشک شد از خدا میخام به دلت ارامش بده یه دونه ام نی نی خوشگل توپولی بهت بده که همش دلت بخواد گازش بگیری😊😘

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
همش یاد تکون خوردنش می افتم ....داغون میشدم...فقط سه روز دیگ مونده ک زایمان کنم مثلا! کاش ی دکتری چ ...

عزيزم منم حال تورو دارم منم پسرمو تو٢٢هفتگي به علت ناهنجاري از دست دادم روزي نيست كه گريه نكنم واشك نريزم 

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم حتی چشمام پر اشک شد از خدا میخام به دلت ارامش بده یه دونه ام نی نی خوشگل ...

ان شالله به حق خودش

با امید ، لطف و عنایت خدایم منم هم مامان شدم، پروردگارم سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم.
2714
بچمو بعد سقط گذاشتن روی پاهام لمس بدنش موهای مشکیش تا ابد تو ذهنم میمونه....

خدا بهت صبر بده و توان فراموش کردن

الهی بزودی دامنت سبز شه و صورت زیبای فرزندت رو ببینی برای همیشه❤️

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
عزيزم منم حال تورو دارم منم پسرمو تو٢٢هفتگي به علت ناهنجاري از دست دادم روزي نيست كه گريه نكنم ...

ناهنجاری چی؟

حال مادری ک بچه از دست داده فقط مادر بچه از دست داده میدونه....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
نه

خواهر من پسرش سه سالش بود اونو از دست داد تازه از شیر گرفتش بدترین روزای عمرم بود اما الان بارداره دختر تو راه داره رحمت خدا شامل تو هم میشه تازه منم سه ساله باردار نشدم چون قسمتم اینطوری بوده دیرو زود داره سوختو سوز نداره

خداصبرت بده عزیزم،منم دوتاسقط داشتم خیلی غصه خوردم ولی بعدش خدایه پسرنازبهم دادخداروشکر،

اصلا من چون تو زندگی خییییییلی سختی کشیدم همش شوهرم دعا میکرد بچه اولم پسر باشه میگفت اگ یه وقت منم نباشم خدای ناکرده یه مرد کنارت باشه وسط این همه گرگ....

روزی ک فهمیدیم بچه پسره خیلی خوشحال شدیم ولی من دعام فقط سلامتی بابود و بس....

خواهر من پسرش سه سالش بود اونو از دست داد تازه از شیر گرفتش بدترین روزای عمرم بود اما الان بارداره د ...

خدای من چرا ازدست داد؟

ناهنجاری چی؟ حال مادری ک بچه از دست داده فقط مادر بچه از دست داده میدونه....

ناهنجاري اسكلتي ساق دست وپاش تشكيل نشده بود هر روز ميرم تو اتاقش لباساشو ميبوسم البته من بچمو خودم سقط كردم 

2706