1507
1482

۴ماه از رفتنش گذشته ...اما حرارت قلبم خاموش نمیشه....

چقددلم پسرمو میخواد ...هر پسر بچه ای میبینم دلم میخواد ساعت ها در آغوش بگیرمش چقد حال دلم خرابه خدایا ......

تو ۱۸هفتگی بر اثر نارسایی رحم سقط شد.

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

امیدوارم دوباره به سلامت باردار بشی 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1432

همش یاد تکون خوردنش می افتم ....داغون میشدم...فقط سه روز دیگ مونده ک زایمان کنم مثلا!

کاش ی دکتری چیزی تشخیص میدادن ک من باید سرکلاژ بشم چقد حالم بده خدایا....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

عزیزم امیدوارم مجدد بسلامتی باردار شی

بازم خداروشکر کن که ندیدیش، فراموش کردن صورت بچه واسه پدر و مادر به مراتب وحشتناک تر و دردناک تره

عزیزم، میشه واسه دخترم صلوات بفرستی زودتر حرف بزنه 😭ممنونم مهربون❤️🌺
1476
عزیزم امیدوارم مجدد بسلامتی باردار شی بازم خداروشکر کن که ندیدیش، فراموش کردن صورت بچه واسه پدر و م ...

دقیقا

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس
عزیزم امیدوارم مجدد بسلامتی باردار شی بازم خداروشکر کن که ندیدیش، فراموش کردن صورت بچه واسه پدر و م ...

بچمو بعد سقط گذاشتن روی پاهام لمس بدنش موهای مشکیش تا ابد تو ذهنم میمونه....

1508