2726

خانما چند روزه دخترم رو از شير گرفتم شبا همش گريه ميكنه و بهانه ميگيره و اصلاااا نميخوابه، شيشه شير نميخوره، اشتها اصلا نداره هيچيييي نميخوره، بچم از خواب و خوراك افتاده اب شده 

توروخدا هركي اين پيامو ميبينه برا دخترم دعا كنه اروم بشه و از سرش بيفته خيلي بي قراره طفلي توروخدا دعا كنيد برامون خودمم از بي خوابي دارم ميميرم ديگه كم اوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشقم ...تو روز خسته اش کن باهاش زیاد بازی کن ...اخر شب یه حمام اب گرم ببرش ....براش قصه بگو یه هفته بگذره حله .

بابت غذا هم بیشتر فرنی ...حریره ..سوپ اینا بپز ابکی باشه ...چای نبات کم رنگ بهش بده 

شیر پاستوریزه بدش اب میوه 

دو تا قاشق بخوره خوبه نیم ساعت بعد دوباره دوتا قاشق .....

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

نباید یه هویکی بچه رو از شیر بگیری اول از روزها شروع کن یعنی کلا توی روز بهش شیر نده و فقط شب موقع خواب بعد کم کم شبا البته قبلش حتما ببرش پارک یا حمام ک حسابی خسته بشه و زود بخوابه

فی واقعی انت حلمی ...وفی حلمی انت لی...

وای منم دارم پسرمو میگیرم از شیشه امشب سومین شبه اصلا خواب ندارم همش گریه میکنه هیچیم نمیخوره فقط شیششو میخواد خدا بهمون صبر بده😭

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

نگران نباش عادیه یه چند روز بگذره درست میشه یه جای گزین فقط جای شیر خودت کاش براش پیدا میکردی و شیرت خورد خورد قطع میکردی نه یه دفعه

من برای پسرم ازین شیر نی دارا ماندگاری طولانیا میدادم جای سینم اونم اصلا نه شیشه گرفت نه پستونک 

اگه شیر نخورد یا دوست نداشت شیر طمع دار مثل شیر موز شیر کاکائو و... ازین نی دارا براش بگیر 

وای منم دارم پسرمو میگیرم از شیشه امشب سومین شبه اصلا خواب ندارم همش گریه میکنه هیچیم نمیخوره فقط شی ...

چن وقتشه پسرت؟؟

من پسرم س سالشه نمیتونم ازش بگیرم شیشه شیرشو😭

همه کسش فقط شیشه شیرشه چ خالی باشه چ پر همش بغلشه

چن وقتشه پسرت؟؟ من پسرم س سالشه نمیتونم ازش بگیرم شیشه شیرشو😭 همه کسش فقط شیشه شیرشه چ خالی باشه ...

ماه دیگه دوسالش میشه

شبا خیلی شیر میخوره دندوناش داره خراب میشه دیگه خودمو سپردم دست خدا و گفتم بگیرم از شیر

پسر منم خیلی وابستست گریه میکنه از ته دل 

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
ماه دیگه دوسالش میشه شبا خیلی شیر میخوره دندوناش داره خراب میشه دیگه خودمو سپردم دست خدا و گفتم بگی ...

اره منم خیلی خیلی وابستس بهش دلم براش میسوزه ازش بگیرم

با لیوانم نمیخوره 

برا دندوناش ک من هر روز مسواک میزنم واسش 

ماه دیگه دوسالش میشه شبا خیلی شیر میخوره دندوناش داره خراب میشه دیگه خودمو سپردم دست خدا و گفتم بگی ...

از الان شروع کن به گرفتن هر هفته یه وعده مثلا یه هفته صبحشو بگیر یه هفته بعدازظهرشو اصلا اذیتت نمیکنه هم اون عادت میکنه هم سینه شما

عزيزم خرابي دندون به خاطر قطره آهن هست نه شير خوردن. شير گاو كيلويي بگيريد ، شب ها با شيشه بديد بخوره. 

از شير هاي پاستوريزه استفاده نكنيد. 

2706