1803
1804

التماس دعا برای منم دعا کن😔

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 
1805
1771

التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است....

منم الان مشهدم اسم پسرتو بگو تا فردا تو حرم واسش دعاکنم

نازایی دارم واسه اینکه خدا زودتر دامنمو سبز کنه و گره های زندگیمم بازبشه یه صلوات مهمونم کنید .😘 هرکسی هم درمورد ای وی اف چیزی میدونه کمکم کنه همین روزها سیکلم شروع میشه و دلم میخواد با کمک های شما ودعاهای خیرتون با دفعه اول بارداربشم 
التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است.... منم الان مشهدم اسم پسرتو بگ ...

خوش ب سعادتت 

لطفا تو حرم منو هم یاد کنید برا ازدواج زود و خوب منم خیلی دعا کنید من 34 سالمه اسمم فریباست

1794
خوش ب سعادتت  لطفا تو حرم منو هم یاد کنید برا ازدواج زود و خوب منم خیلی دعا کنید من 34 سالمه ا ...

محتاجم گلم چشششششم حتما دعاتون میکنم شماهم واسه حاجتهای دل من دعا کن خیلی زیاد

نازایی دارم واسه اینکه خدا زودتر دامنمو سبز کنه و گره های زندگیمم بازبشه یه صلوات مهمونم کنید .😘 هرکسی هم درمورد ای وی اف چیزی میدونه کمکم کنه همین روزها سیکلم شروع میشه و دلم میخواد با کمک های شما ودعاهای خیرتون با دفعه اول بارداربشم 
التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است.... منم الان مشهدم اسم پسرتو بگ ...

سلام چشم عزیزم حتما دعا میکنم پسرم امیر مهدی هست اسمش.ممنون

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
سلام چشم عزیزم حتما دعا میکنم پسرم امیر مهدی هست اسمش.ممنون

عزیزم انشالله خداشفاش بده و هرچی تو دلتونه بهش برسین ان شاالله

1774