1464
1520

التماس دعا برای منم دعا کن😔

بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436
8

التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است....

منم الان مشهدم اسم پسرتو بگو تا فردا تو حرم واسش دعاکنم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه...خدایا ۳سال گذشت و من هنوز چشم انتظارم یه بی بی چک مثبت و یه برگه جواب ازمایش با بتای خوب ببینم ....نمیدونم صلاح کارت چیه....ولی حداقل حالا ک راه ای وی اف را توی زندگیم بازکردی کاری کن بادفعه اول جواب بگیرم ..خواهش میکنم خدای مهربون ...توانقدر بزرگی ک میدونم منو به همه ارزوهام میرسونی ....بچها لطفا واسه نی نی دارشدنم قبل عید ۹۹دعاکنید ....
التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است.... منم الان مشهدم اسم پسرتو بگ ...

خوش ب سعادتت 

لطفا تو حرم منو هم یاد کنید برا ازدواج زود و خوب منم خیلی دعا کنید من 34 سالمه اسمم فریباست

1403
خوش ب سعادتت  لطفا تو حرم منو هم یاد کنید برا ازدواج زود و خوب منم خیلی دعا کنید من 34 سالمه ا ...

محتاجم گلم چشششششم حتما دعاتون میکنم شماهم واسه حاجتهای دل من دعا کن خیلی زیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه...خدایا ۳سال گذشت و من هنوز چشم انتظارم یه بی بی چک مثبت و یه برگه جواب ازمایش با بتای خوب ببینم ....نمیدونم صلاح کارت چیه....ولی حداقل حالا ک راه ای وی اف را توی زندگیم بازکردی کاری کن بادفعه اول جواب بگیرم ..خواهش میکنم خدای مهربون ...توانقدر بزرگی ک میدونم منو به همه ارزوهام میرسونی ....بچها لطفا واسه نی نی دارشدنم قبل عید ۹۹دعاکنید ....
التماس دعا خیلی خیلی برای خانوادم و بچه دارشدنم ....اسمم ریحانه است.... منم الان مشهدم اسم پسرتو بگ ...

سلام چشم عزیزم حتما دعا میکنم پسرم امیر مهدی هست اسمش.ممنون

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
سلام چشم عزیزم حتما دعا میکنم پسرم امیر مهدی هست اسمش.ممنون

عزیزم انشالله خداشفاش بده و هرچی تو دلتونه بهش برسین ان شاالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514