2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار کیلو گوشت چرخ کرده موند تو یخچال دو روز خراب شد نگفتم بهش ریختم دور صدامم در نیاوردم😎😎

حساب لباسایی که مال شوهرم بود و انداختم تو ماشین لباسشویی و رنگ قاطی کرد از دستم در رفته دیگه...هیچوقتم نفهمید😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2731

یه بارم 

کنترل تی وی کار نمیکرد محکم کوبیدم کف خونه 

دل و جیگرش زد بیرون

سریع به خواهرم گفتم رفتیم یه کنترل دیگه گرفتیم 

البته بعدش لو دادم 😁

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

تازه زایمان کرده بودم میخواستم کته گوجه درست کنم تو پلوپز،بچه ام خیلی نق میزد اعصابم خورد بود همه را روریختم درشو بستم.بعد که پخت و خاموش شد با ملاقه ازتو پلوپز در میاوردم....وااااای خیلی افتضاح شده بود.شوهرم نیومده بود زود دست بکار شدم دوباره پختم....اوناروهم ریختم تو پلاستیک بردم بیرون واس پرنده ها

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
من بعصی چیزا که خراب میکنم میندازم گردن خودش که وتی چرا فلان چیز راشکستی و خراب کددی بیچاره باور ...

منم😂😂😂

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

چن روز پیش ماشین رو اومدم پارک گنم از در عقب خش افتاد تا سپر بعد دو روز دید فت اینو این طوری کرده گفتم حتما یکی اومده رد شه خش انداخته😐😐😐😐

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

یه سری کیک پختم بعدش هولم کرد که بریم خونه مادرشوهرم

بعد از برگشتن تا درو باز کرد گفت هیجا خونه آدم نمیسه ببین خونمون چقد اوکی و گرمه نمیخواد بخاری بزایریم

نگو فر از اون موقع روشن مونده بود

منم سکوت کردم و حرفاشو تایید کردم

یه بارم با لوله جارو برقی داشتم پشت بخاری رو میکشیدک که خورد به دیوار کلی گچاش ریخت و داغون شد اصلا به روی خودم نیوردم بعد از یه مدت دید گفتم شاید دیوار نم داده گفت چجوری که اجرشم معلومه!!!!

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2706