1874
1924

یه مرغ خریده بود گذاشتم تو اشپزخونه ....یادم شد بزارم داخل فریزر...شب که اومدیم خونه...گفتم وای برقا رفته بوده یخچال خاموش شده بوده مرغ خراب شد😜😜😜

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

دلستر ریختم روی کنترل تلویزیون خراب شده

الان فقط یه دکمش کار میکنه😂

هیچی نگفتم بهش 

همش میگه حتمن فیکه که خراب شده😂

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
1922

انقدر دارم که یادم نیستن

ریختن لاک رو فرش

ریختن چسب رو فرش

ریختن غذا روفرش آشپزخونه

شکستن ظرف و ظروف

....

من دلم پر میزنه برای اینکه نی نی داربشم🙏صلوات میفرستی برام دوستم😍

من بعصی چیزا که خراب میکنم میندازم گردن خودش که وتی چرا فلان چیز راشکستی و خراب کددی

بیچاره باورش میشه کلی هم معدرت خوواهی میکنه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

انقد غذا درست کردم و بد شده و ریختم دور البته اوایل ازدواج 

بعد اومده املت و سیب زمینی اینا دادم به خوردش 

دَم نزده

میگه مگه نگفتی مرغ داریم چرا املت شد میگم حسش نبود😁

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1911

سویچشو انداختم تو لباسشویی چون خ کولی بازی در نیاره رفتم انداختم تو حیاط گفتم ماشینو شستی انداختیش گوشه حیاط از جیبت افتاده اونجا که اب جم شده هیچی نگفت منم کلی غر زدم سرش گفت بابا سویچ که چیزیش نمیشه حالا من بودم بیا ببین چه میکرد

سلام خدا جون منو ببخش که گاهی از یادت میبرم و به ضعیفتر از تو پناه میبرم یمدت فکر میکردم نیستی دربدر بودم داغون بودم الان تا ابد میدونم هستی منو بخاطر کوتاهی هام هیچوقت با خانواده و عزیزانم امتحان نکن. بابت هرچی دادی شکر بابت هرچی ندادی شکر ...من ضعیفم و به ضعف خودم اذغان دارم تو قوی هستی و همه میدونن قدرت داری به قدرتت قسم مواظب عزیزانم و دلم باش من فقط اونا رو دارم تو دنیا میخوام سرمو بکنم زیر برفو فقط به رفتار خودم کار داشته باشم رک باشمو ناراحتیمو تو لحظه بگم نشه عقده برام میخوام به حقم قانع باشم و اروم زندگی کنم ...هرچی اضافه دویدم زمین خوردم کمکم کن اشتباه نکنم اگرم اشتباه کردم خودم مسءولیتشو بر عهده بگیرم ...تو خدای منی خدا جون کاری کن باهات عشق کنم نه ازت بترسم من ضعیفم در قبال تو دوستت دارم ...فقط همین
1826

چهار کیلو گوشت چرخ کرده موند تو یخچال دو روز خراب شد نگفتم بهش ریختم دور صدامم در نیاوردم😎😎

حساب لباسایی که مال شوهرم بود و انداختم تو ماشین لباسشویی و رنگ قاطی کرد از دستم در رفته دیگه...هیچوقتم نفهمید😂

الهی چون تو حاضری چه جویم؟و چون تو ناظری چه گویم؟الهی از من دعایی و از تو نگاهی💛خدایا مراقب عزیزانم باش