2737
2734
عنوان

از شير گرفتن، به دادم برسيد...😭

224 بازدید | 22 پست

دخترم رو از شير گرفتم ارل شير روز رو گرفتم بعد هم شب رو

راحت داشت كنار ميومد 

روزا اصلا اذيت نكرد 

١شنبه هفته پيش اخرين وعده شير رو دادم بهش،الان ٦شبه هرشب كليييي گريه ميكنه بهونه ميگيره به زور ميخوابونمش تا صبح هم همش گريه ميكنه نق ميزنه،اشتهاش رو كامل از دست داده هيچي نميخوره،از ديروز هم اسهال گرفته ولي كمه 

چيكار كنم توروخدا بگيد چند شبه بچم خواب و خوراك نداره منو شوهرمم همش بيداريم شبا خواب نداريم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شیر  بچه مو یکدفعه نگرفتم و کم کم بهش ندادم. دوشبانه روز نخورده بود دیگه که یه دفعه شب بیقراری کرد و گریه.من دلم طاقت نیاورد بهش شیر دادم. همون شد اخرین بار انگار میخواست خداحافظی کنه بچه م. 

2738

وقتی تو خواب بود باید بهش میدادی،حالا دیگه دیره.

مایعات خوشمزه بهش بدین،تا جای شیر رو بگیره،

قبلا هم باید با شیشه،چیزی بهش میدادی بخوره،تا الان شیشه بهش میدادی،آروم میشد.

وقتی تو خواب بود باید بهش میدادی،حالا دیگه دیره. مایعات خوشمزه بهش بدین،تا جای شیر رو بگیره، قبلا ...

قبلا چند روزي تو خواب هم دادم بعد يواش يواش اونم قطع كردم، شيشه اصلاااا نميگيره، هيچ مايعاتي جز اب لب نميزنه 

شبا آخر وقت هرچی که دوس داره رو بده بخوره یا اگه شب بیدار شد شیر گرم بده بهش پسر من حلوا خیلی دوس ...

اصلا اشتها نداره هيچي نميخوره هيچيييي به خدا هرچي كه فكر كني دادم بهش

قبلا چند روزي تو خواب هم دادم بعد يواش يواش اونم قطع كردم، شيشه اصلاااا نميگيره، هيچ مايعاتي جز اب ل ...

هرچی دوست داره بده بهش بخوره،یه کم شربت آستامینوفن بده بهش شاید خواب بگیرش بخوابه،.

من تا 10روز تو خواب به بچم شیر دادم،آخه تو خواب که نمیدونن،فقط اذیت نمیشن.

حالا چند روزه دیگه نخورده؟

2706