2726

البته شکل دزدی خیلی شیک شده دیگه جوراب نمیکشن سرشون برن از یه خونه تلوزیون و فرش بدزدن...با کت شلوار میرن اداره و شیرینی دریافت میکنن از مراجعه کنندشون...وقتی به نقطه ای از فقر برسی که تحقییییر بشی میشی دزد..

وقتی هر چقدر بیشتر تلاش کنی کمتر برسی میشی دزد... 

وقتی فاصله ی طبقاتی از زمین تا آسمون باشه میشی دزد...

وقتی یه آپارتمان ۷۰ متری نتونی بخری بترمگی توش و مجبور باشی ماهی ۸۰۰ تومن اجاره بدی میشی شاه دزد....

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عدالت کووووو حق خوری زیاد

عدالت یعنی ضعیفا روز به روز تو منجلاب بیشتری فرو برن و پولدارا بیشتر به فضا برسن

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728

تو جاهایی که تورم زیاد هست 

خیلیا یه ساله فقیر و یه ساله میلیونر میشن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
بچه ها من خسته شدم چرا پست هاتون واسه من اینجوری میان باید از ته بخونمشون😭😭😭

😲😁😁😁