2726
عنوان

اگر نمیترسیدین چه کار میکردین؟

920 بازدید | 59 پست

من یه مدت هست که دارم به ترس هام فکر میکنم و متوجه شدم تمام ترس های من ریشه دارن حالا هر کدوم به طریقی، شما بگین از چی میترسین و فکر میکنید علتش چیه؟ من از مرگ، فقر، بیماری و دربه دری میترسم و به این نتیجه رسیدم که اکثر ترس هامم جذب میکنم و به قولی از هرچه ترسیدم به سرم اومد

من براتون سرویس اشپزخونه و ملحفه میدوزم اینم شمارمه09035997408

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روو هرچی تمرکز کنی دنیا اونو بهت میده واسه همینم میگن قانون جذب واقعیت داره

خدایا بابتِ هدیهء گرانبهایی بهم دادی ازت ممنون تا ابد!! من باتو معاملش کردم و تو دو دستی تقدیمم کردی ، دمت گرم رفیق❤
2728
هیچی نمیترسم  فقط مار

آخ گفتیییی منم خدا نسلشونو منقرض کنه به حقِ علی و اولادش 

خدایا بابتِ هدیهء گرانبهایی بهم دادی ازت ممنون تا ابد!! من باتو معاملش کردم و تو دو دستی تقدیمم کردی ، دمت گرم رفیق❤

از از دست دادن عشقم میترسم ریششم تو همون عشقیه ک دارم بش و اینکه خیلی سنگ جلو پامونه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
فکر میکنم ببشتر ترس ها ریشه در کودکی داره

بله همینطوره

حالا چرا خودنو عذاب میدی بهشون فکر نکن

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2706