2726

سلام بچه ها بریدم هی دارم لاغر و لاغرتر میشم وزنم ۴۷ و قدم ۱۶۰ هستش میدونم کمتر هم میشه چون وزن ثابتم ۵۳ بود بچه هام خواب و خوراکو ازم بریدن 😣یه پودر گرفتم به اسم رویال، هیچ وقت از این ریسکها نکردم فقط دو وعده خوردم یعنی مردم بس که خوابم میومد عین خرس گشنم میشد ولی قشنگ معلوم بود که کورتونه و اعصاب و سیپروهپتادین... یه قرص قلمبه هم توش بودر پودر نشده بود 😂😂😂😂 دورش ریختم .کاش یکی پیدا شه بگه این کارو بکن عین قابلمه قلمبه میشیو و برگشت هم نداره 😶

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

چاقی من به تو لاغری تو به من الهی امین

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه روشی بهت میگم که فقط اراده و مداومت میخواد من اراده کنم با این روش یه ماهه ۵ کیلو چاق میشم ولی اگه اراده داری بیا تضمین بهت میدم ریش گرو میزارم

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
یه روشی بهت میگم که فقط اراده و مداومت میخواد من اراده کنم با این روش یه ماهه ۵ کیلو چاق میشم ولی اگ ...

بگو

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
شربت مولتی ویتامین بخور من خوردم تو یه ماه چهار کیلو اضافه کردم 

خوشمزه نیس اخه

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
2706