2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم انشاالله که جور بشه بری بالاخره بعضی ها هستند که انصراف میدم از سفر تا قطار حرکت نکرده امید هست انشاالله امام رضا کمک میکنن

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖

ایشالا که میری اگرم نشد ناراحت نشو کار ها به نیت هاست ثوابشو بردی بعدشم امام رضا از تو خونتم صداتو میشنوه همون جایی که هستی زیارت نامه بخون 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

خو با اتوبوس برو

ما الان تو راه تهرانیم صب میرسیم..شبش میریم مشهد با اتوبوس

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2714
باورم نمیشههههه۱۴۰تاظرفیت بازکرد

خوش به سعادتت عزیزم آقا طلبیدند زیارت خوبی داشته باشی ما رو هم دعا کن  

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖