1676
1605
عنوان

کی شوهرش خیلی به خودش میرسه؟

555 بازدید | 30 پست

شوهرمن اصلا اهل لباس خریدن نیست.نه که خسیس باشه نه ولی اصلا حوصله بازار و لباسو نداره من باید برم براش بخرم.خیلی تمیز و مرتبه ولی اصلا ندیدم بره واسه خودش لباس بخره.حرصمو درمیاره

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

شوهر منم همینه.ماه پیش بس گفتم یکم به خودت بر

امروز رفته یه کاپشن خریده 650😨😨

قیافه همسرم😎😎آخه خیلی گرونه

😂اوضاع مملکت جوری شده که شب جمعه ها اموات واسه شادی ما فاتحه مفرستن😂😂
هیچکس مثه شوهر من به خودش نمیرسه ذاتیه کلا دختر بازی اینجور بار آوردتش 😂

یه بار با یکی‌از دوستانم واسه اولین بار رفتیم سفر دیدم صبح شوهرش سشوار دراورد سشوار کشید بعد کرم ضدافتاب زد بعد با وسواس یه لباس انتخاب کرد شوهرم گفتم میخوایم تو اب این لباس اذییتت نمیکنه؟گفت نه خوبه دیدم رفتیم اونجا رفت یه گوشه لباسشو عوض کرد خیلی برام عجیب بود.

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
1668
شوهر من اصلا ب خودش نمیرسه با اینکه دوتا شغل مردمی داره

شوهرمنم دقیقا دو تا شغل مردمی داره‌.تیپش خوبه چون من همیشه براش لباس میخرم اگه من نخرم اونم نمیخره اصلا نمیگه برم بازار مثلا لباس بخرم

🤚🤚🤚🤚شوهر من نه به شما نه به واسه من عصبی میشم مخصوصا برای موهاش از من بیشتر میرسه

بعضی تاپیکا عملیات انتحارین لامصبا یه جوری شهیدت میکنن دیگه پا نشی  🤔🤔🤔😂😂😂بعضیام لعنتیا مخمو رگ به رگ میکنن
شوهرمنم دقیقا دو تا شغل مردمی داره‌.تیپش خوبه چون من همیشه براش لباس میخرم اگه من نخرم اونم نمیخره ا ...

منم شوهرم لباس نمیخره واسه خودش خسیس میگه زورم میاد برا خودم پول ب لباس بدم منم خودم میخرم براش 

شوه من لباس اینا زیاد نمیخره البته همونایی که داره رو تقریبا خوب نگه میداره ولی مثلا بلک ماسک میذاره دست و صورتشو با صابون مخصوص میشوره یه بار اوایل ازدواج باهم رفتیم داروخانه همش راجع به اسکرابو این چیزا ازشون سوال میکرد من خشکم زده بود چون خودم اهل این چیزا نیستم😆

منم خودم برا شوهرم خرید میکنم حتی لبلس زیر 

دقیقا منم.فقط کت شلوار بخوادخودش میاد.طوری شده که سایزش قشنگ دستمه ببینم میفهمم سایزشه یا نه

شوه من لباس اینا زیاد نمیخره البته همونایی که داره رو تقریبا تود نگه میداره ولی مثلا بلک ماسک میذاره ...

شوهرمن یه بار دیدم گوجه رنده کرده با ابلیمو گذاشته رو صورتش میگفت همکارم میگه واسه پوست صورت خوبه.یعنی من انقدر خندیدم فکر میکرد دیوانه شدم

منم شوهرم لباس نمیخره واسه خودش خسیس میگه زورم میاد برا خودم پول ب لباس بدم منم خودم میخرم براش  ...

شوهرمن خسیس نیست ولی حوصله گشتن نداره

1651