2733
2734
عنوان

خانماي محترمي ك بچه گربه داشتن

120 بازدید | 16 پست

سلاام 

خانما من قراره گربه فردا 

گربه ي بي سرپرستي ك ميخواد واگذار بشه 

ميخوام به خوبي ازش نگهداري كنم 

لطفااا هر نكته اي ك از گربه نگه داشتن بلدين بهم بگين 

در مورد غذاش ممنوعيت نداره؟ 

ميشه تنها بمونه چند ساعت؟ 

دكتر و دامپزشك چند وقت يه بار نياز داره؟ 

خودم سگ داشتم و الان ميخوام گربه داشتنم تجربه كنم 

( در مورد مسائل ديني و شرعي و بيماري سوال نكردم عزيزان لطفا خواهشاااا به حاشيه نريد)

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه ببین قرص ضد انگل بهش دادن یا نه

بد نیست ببری دامپزشکی تا کلا چکاپ بشه

غذای خشک براش بخر با توجه به سنش

غذای خودمون چون روغن و ادویه و نمک داره براش ضرر داره

برای دندونهاش هم خوب نیست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731

تو چند قسمت خونه ظرف خاکش رو بزار و ببین تو کدوم جیش میکنه

بعد یه هفته بقیه رو بردار

معمولا خودش یکی رو انتخاب میکنه

تا وقتی آب و غذا و ظرف خاکش باشه، تنها هم بمونه مشکلی نیست

فقط اگه بچه باشه یه کم زیاد میو میو میکنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اول اینکه ببین قرص ضد انگل بهش دادن یا نه بد نیست ببری دامپزشکی تا کلا چکاپ بشه غذای خشک براش ب ...

خيلييي لطف كردي عزيزدلم 

واسه دستشوييش خاكشو بگيرم توي خاكش جيششو انجام ميده؟يا مث سگ بايد يادش بدم؟

تو چند قسمت خونه ظرف خاکش رو بزار و ببین تو کدوم جیش میکنه بعد یه هفته بقیه رو بردار معمولا خودش ی ...

عزيزم خيلي عالي توضيح دادين 

اسكرين گرفتم يادم بمونه 

انشالا ك ب خوبي از پسش بر بيام

خيلييي لطف كردي عزيزدلم  واسه دستشوييش خاكشو بگيرم توي خاكش جيششو انجام ميده؟يا مث سگ بايد ياد ...

نه خودش انجام میده

فقط یک بار بزارش تو ظرف خاک که بو کنه خاک رو

خودش دیگه میدونه چیکار کنه

گربه ها حیوانات مستقلی هستن

2738
نه خودش انجام میده فقط یک بار بزارش تو ظرف خاک که بو کنه خاک رو خودش دیگه میدونه چیکار کنه گرب ...

ممنونم😍

عزيزم خيلي عالي توضيح دادين  اسكرين گرفتم يادم بمونه  انشالا ك ب خوبي از پسش بر بيام

بر میای سخت نیست

غذای خشک ایرانی هم اصلا نخر

میدونم یه کم گرون شده غذاها ولی اون ایرانی ها رو گربه های تو کوچه هم نمیخورن  

بر میای سخت نیست غذای خشک ایرانی هم اصلا نخر میدونم یه کم گرون شده غذاها ولی اون ایرانی ها رو گربه ...

واي اره همين😁بايد براش خارجكي خريد كنم

واي اره همين😁بايد براش خارجكي خريد كنم

تو خارجی ها مارک "سیمبا" هم ارزون هم تقریبا من به هر گربه ای دادم خورده

موفق باشی

تو خارجی ها مارک "سیمبا" هم ارزون هم تقریبا من به هر گربه ای دادم خورده موفق باشی

ممنونم عزيزدلم

ممنونم عزيزدلم

اگه وقتشو داری میتونی خودد براش غذا درست کنی یه فیله مرغ و بزار ابپز بشه توش یکم برنج با هویج رنده شده یا کدو حلوایی رنده شده یا سیب زمینی رونده شده یکی از اینا بزار بپزشه ابش کشیده بشه قشنگ بعد با ته قاشق لهش کن یا با گوشت کوب برقی پورش کن بده بخوره فیله مرغ ابپز خالیهم خیلیی دوست دارن شیرینی شکلات گوجه پیاز سیر انگور کشمش هم خیلی براشون مضره غذاهای بالا هم که گفتم بدون هیج ادویه ای پخته بشه موفق باشی

اگه وقتشو داری میتونی خودد براش غذا درست کنی یه فیله مرغ و بزار ابپز بشه توش یکم برنج با هویج رنده ش ...

مرسي عزيزدلم خيلي عالي و كامل توضيح دادين 

پس شيريني و شكلات ندم اصلا؟

2706