2726

سلام خانما.

پسرم 4 سالشه.میخوام ببرمش بینایی سنجی واسه تشخیص تنبلی چشم.میگن بهزیستی اینکارو رایگان انجام میده، چند روز پیش هم تلویزیون تبلیغ کرده بود.

میخواستم بدونم دقیقا کجا ببرمش؟ تو خود اداره بهزیستی یا مهد کودکا یا احیانا درمانگاه های بهداشت.کسی اطلاعی داره؟

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

یک سری مراکز بهداشت و مهد ها بنر میزنن انجام میدن. اگر تهرانی ببر کلینیک نور تو خیابان مطهری کلینیک اطفال. 20 تومن میگیره و با بهترین دستگاه بچه رو چک میکنه چشم راست پسر من 3 بود الان رسیده به 0.5 و چشم چپش 2و خرده ای بود الان کاملا خوب شده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک سری مراکز بهداشت و مهد ها بنر میزنن انجام میدن. اگر تهرانی ببر کلینیک نور تو خیابان مطهری کلینیک ...

ممنون بابت راهنمایی.من تو ساری زندگی میکنم.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
2728
چه نوع ضعفی داشت چشمش؟واینکه کار خاصی کردی برای پایین اومدن نمره اش؟

تنبلی داشت. هم ضعیفی هم آستیگمات. عینکی که میدن خیلی خیلی مهمه. یه بازی براش روی تبلت ریخت بازی میکرد. چشمش روزی یکساعت کامل بسته بود گاهی بیشتر. با مداد قرمز نقطه بازی میکردیم خلاصه که تنبلی سیستم خاص خودش رو داره

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
تنبلی داشت. هم ضعیفی هم آستیگمات. عینکی که میدن خیلی خیلی مهمه. یه بازی براش روی تبلت ریخت بازی میکر ...

چه خوب که اینقدر شماره اش پایین اومده.پسر من فقط استیگماته.تنبلی و ضعیفی نداره .ولی دوساله عینک میزنه اما اصلا شماره اش عوض نشده.دو هفتاد و پنج هر دوش.خیلی دوست داشتم کمتر میشد.البته وابسته به عینکش نیست زیاد ولی بیشتر وقتها میزنه