2726
عزیزم لباسا و عرو سکا رو باید با اب جوش شست اخه خراب میشن

ببین لباسارو بریز توماشین با۶۰درجه بشور و توآفتاب خشک کن. عروسکارو هم اونایی که میشه شست وبریز توماشین وتو آفتاب خشک کن.اونایی هم که نمیشه شست بذار تو پلاستیک بذار کنار دوسه هفته بعد استفاده کن. اگه آلودگیتون شدید یه ملافه سفید بنداز اونجاکه میخوابید تا یه هفته هرروز بشور واتوکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با یکبار دایلیس  از بین بردمشون.چند روز هم سرکه زدم (توی بروشور شامپو نوشته بود سرکه استفاده ...

اگه شپش شدید باشه. دایلیسو باید برای احتیاط بهتره دوبار دایلیسو بزنی.سرکه هم زیاد به مونزن چون مورو خراب میکنه.وشستن ملافه ها وجارو برقی دقیق وکلی خونه کفایت میکنه.احتیاط به اسپری شپش کش نیست.

2728
از بی توجهی آدما عزیزدلم. شپش همیشه بوده الان از بی توجهی آدما به درمان زیاد شده واپیدمی شده. 

الان من ودختر از خونه جاریم گرفتیم..مادرم میگه تنها درمانش بانفت هست. باسر انگشتا خیس میکنی میذاری روموها به مدت 10دقیقه الان میخوام اینکار بکنم 

الان من ودختر از خونه جاریم گرفتیم..مادرم میگه تنها درمانش بانفت هست. باسر انگشتا خیس میکنی میذاری ر ...

نکنی این کارو. نفت بزنی به سرت؟؟؟ مگه عهد بوقه؟همین کارو میکنن شپشا تغییر ژنتیک دادن به همه چی مقاوم شدن. کاری که من میگمو دقیق وکامل بکن. اگه خوب نشدی بیا همین جا هرچی خواستی بگو. 

اگه شپش شدید باشه. دایلیسو باید برای احتیاط بهتره دوبار دایلیسو بزنی.سرکه هم زیاد به مونزن چون مورو ...

من انقدر خودمو باختم تمااااام زندگیمو ریختم توی آبجوش.سرکه چند سری زدم با دایلیس.سس هم یه سری زدم .اما نرم‌کننده هم‌میزدم که موهام لیز بشه بتونم‌ رشک ها رو جدا کنم.خلاصه چند روز افسردگی گرفتم مارفته بودیم روستامون احتمالا اونجا گرفتم چهار نفر گرفتیم

من انقدر خودمو باختم تمااااام زندگیمو ریختم توی آبجوش.سرکه چند سری زدم با دایلیس.سس هم یه سری زدم .ا ...

ببین من وقتی گرفتم میخواستم خودمو بکشم. یعنی قشنگ درکت میکنم که چی میگی.ولی با رعایت اصولی درمانش امکان پذیره. نیازی به شستش باآب جوش هم نیست. من باراول همه لباسامو وپتوی پسرمو باآب ۹۰ درجه ماشین لباسشویی شستمو وخرابشون کردم. که واقعا هم احتیاجی نبود. نرم کننده هم نزن به ریشه مو چون ریزش مو میگیری. شپشت خوب میشه ولی موکه از ریشه کنده بشه دیگه خوب نمیشه.تا دوهفته هرروز سرتو بده یکی تو نورآفتاب نگاه کنه. فقط مواظب باش که دوباره نگیری.آخه خیلی زیاده شپش

نکنی این کارو. نفت بزنی به سرت؟؟؟ مگه عهد بوقه؟همین کارو میکنن شپشا تغییر ژنتیک دادن به همه چی مقاوم ...

اخه با تجویز دکتر سرکه وشامپو لیندان استفاده کردم نرفت 

کمتر میشه ولی ریشه کن نمیشن ..😑

دخترت چند سالشه؟ همین یه بچه رو داری؟

3ونیم ،،،،حدودا 7ماهی میشه ،مشکل اینجاست خونه جاریم 3zتا دختر دارن هر هفته میان خونمون

جاریم خیلی مرتب وتمیز هست دختراش از مدرسه گرفتن اونم بیچاره همه کار برای موهاشون کرد میگه دیکه دیونه شدم ..

3ونیم ،،،،حدودا 7ماهی میشه ،مشکل اینجاست خونه جاریم 3zتا دختر دارن هر هفته میان خونمون جاریم خیلی م ...

ببین هفت ماه خیلیه. کارت سخت میشه ولی درمان میشه. من بهت قول میدم. به جاریتم بگو باهمدیگه درمان کنید. کل باهمه آدمایی که درتماسید همه باید چک بشید و درمانو شروع کنید

2706