2703
2553
عنوان

نماز اول وقت

204 بازدید | 15 پست

چه تاثیری دیدین همه که میگن از وقتی سر وقت میخونن سر کار رفتن و ازدواج و.......

منم میخوام بدونم خاک برسرم 😭😭😭😭😭😭

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم میخوام بدونم خاک برسرم 😭😭😭😭😭😭

من خودم دیدم طرف بانک در اومده براش

من خودم دیدم طرف بانک در اومده براش

نه نماز ب این چیزا نیست که بخونی یکدفه یه پول قلمبه بیاد دستت یا یکدفه ازدواج کنیم یا هرچیز دیگه...نماز آروم آروم تو زندگی تاثیر خودشو میزاره با عاقبت بخیری و رسیدن به ارامش تو زندگی..چیزی که من ازش دورم و گناه همه وجودمو فرا گرفته و شرمنده ام 😔😔😔

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

چرا ما هرکاری که میکنیم منتظریم درجا خدا جوابشو بهمون بده نماز خواندن وظیفه امونه نماز اول وقت هم ثوابش خیلی زیاده ولی نباید تا یه کاری برای خدا میکنیم طلبکارانه منتظر باشیم خدا یه چیزی بهمون بده پاداش نماز خواندن های ما تو آخرت مشخص میشه نه اینجا

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
چرا ما هرکاری که میکنیم منتظریم درجا خدا جوابشو بهمون بده نماز خواندن وظیفه امونه نماز اول وقت هم ثو ...

قربون دهنت

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706