2733
2739
عنوان

دلم خونه

94 بازدید | 14 پست

امان از دست مادرشوهر کثیف.اول اینکه بگم شوهرم ی بچه ننس ک فعلا حاضر نیس از این جهنم خارج شیم.کثیفی ظاهری مادرشوهرم:میره دستشویی و میاد بیرون دستشو نمیشوره.دستش بیست و چهار ساعته تو دماغشه.هرچی بهش زل بزنی اصلا خجالت نمیکشه و دستشو تا ارنج میکنه توش.ب غذای رو گاز ناخنک میزنه ب این روش ک ی قاشق بر میداره و هی میزنه توش و میچشه.وقتی برادرشوهرم بهش میگه گشنمه میگه گوهمو بخور،جلوی برادرشوهر ۱۸ سالم بهم میگه ببخشید کتابی مینویسم(واژنتو جمع کن تا اینجارو جارو کنم)جلوی برادر شوهرش و کلا مردا و پسرا خیلی از کلمه واژن و مقعد و اندام تناسلی مرد حرف میزنه جوری ک مردا خجالت میکشن.و .........خب حالا ویژگی باطنی کثیفش:.وقتی برادرشوهرم بهش میگه گشنمه میگه گوهمو بخور،گوهمو برات بیارم بخوری.شوهرم یچی بهش ازش میخواد میگه مگه اینکه برات برینمش.شوهرش بهش حرفی میزنه میگه بیا گوهمو بخور سیر بشی.یچی ک شوهرم برام میخره بدش میاد و ب شوهرم میگه نخر براش.با شوهر ک دعوام میشه همه جا پخش میکنه.سعی میکنه ب همه بگه جهاز من کم و جهاز دخترش زیاده.پشت سر زن و دختر مردم ب شدددددددددت حرف میزنه.یعنی کار هر روزش غیبت و تهمت ب شددددت راجب اطرافیانش از جمله جاری و قومای شوهرشه.تهمت میزنه راجب مردم ک سرم باهاش سوت میکشه.چن جا شنیدم غیبتمو گفته.همش حرف مفت میزنه.هر وقت من دارم تنها غذا میخورم خاطرات استفراغ و اسهال شدنشو تعریف میکنه.پشت سر فامیلم  حرف میزنه ،پز دختر نکبتشو همیشه میده وقتی اومدن دوستم ب خونمون کنسل میشه الکی میاد میگه ب گوزم ک نیومد بعدم ی فوشی ب مادردوستم میده.خلاصه بعضی وقتا میچزونمش ولی دیگه ازش خسته شدم بگید چیکارش کنم؟؟؟

پدرشوهرم از خودش بدتره ی زن ذلیل عوضی خیانتکار.ک فقط دنبال مردم حرف درمیاره.و مردمو مسخره میکنه و وقتی یکی ناراحته یا غمی داره شادی میکنه.حالم ازش بهم میخوره مرتیکه خسیس بیشعور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه بمونین مطمعن باش روی شوهرتم اثر میزاره باتوهم همینطورحرف میزنه وختی بچه هاتونم یادمیگیرن

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍
2738
اگه بمونین مطمعن باش روی شوهرتم اثر میزاره باتوهم همینطورحرف میزنه وختی بچه هاتونم یادمیگیرن

نوه ی دختریش ک دو سالشه از فوش گرفته تا......میدونه.مثلا ب نوش میگه ب فلانی بگو کونی

نوه ی دختریش ک دو سالشه از فوش گرفته تا......میدونه.مثلا ب نوش میگه ب فلانی بگو کونی

واااای چه بد 😨😨😨

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍
2706