2726
عنوان

پیام نوری ها علمی کاربردی ها

99 بازدید | 21 پست

کدوم دانشگاه و چه رشته ای خوندید؟ راضی بودین؟

من دیپلم حسابداری هستم

آیا میتونم کاردانیم رو تو علمی کاربردی بگیرم بعد کارشناسی رو برم پیام نور؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

من‌مهندسی کامپیوترمیخونم‌پیام نورفک‌کنم‌بشه

راضیم کلاسا اجباری نیس واینک دانشجوخودش باید بره دنبال درس رو دوست دارم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیپلم حسابداریم مگ داریم🤔🤔

من دیپلم تجربیم الان دارم تودانشگاه پیام نورحسابداری میخونم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728
دیپلم حسابداریم مگ داریم🤔🤔 من دیپلم تجربیم الان دارم تودانشگاه پیام نورحسابداری میخونم

اره دیگه دبیرستان موقع انتخاب رشته توی فنی حرفه ای و کاردانش حسابداری هست

مامی بهار و بهراد  
اره دیگه دبیرستان موقع انتخاب رشته توی فنی حرفه ای و کاردانش حسابداری هست

اععع نمیدونستم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
من‌مهندسی کامپیوترمیخونم‌پیام نورفک‌کنم‌بشه راضیم کلاسا اجباری نیس واینک دانشجوخودش باید بره دنبال ...

موفق باشی عزیزم

خیلی ممنون

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
میتونی اما از اول برو پیام نور

پیام نور بدون مدرک پیش قبول نمیکنه 

دیپلم حسابداریم مگ داریم🤔🤔 من دیپلم تجربیم الان دارم تودانشگاه پیام نورحسابداری میخونم

بله دیگه رشته فنی حرفه ایه...

چه مقطعی هستید

من ازاد حسابداری خوندم رشته دبیرستانمم حسابداری بود

کار گیرتون اومد؟

من دوس ندارم شاغل باشم دنبال کار نرقتم یک دوره معلم شدم که بعد یکسال ولش کردم😐😐و پشیمون نیستم

عععع چرا آخه

کاردانی

موفق باشی عزیزم

2706