2737
2734

سلام جیگرا

من دیپلم حسابداری دارم.پیش الزامیه؟

و اینکه چه دریایی واسه کنکور باید بخونم؟

میخوام دبیری زبان بخونم بنظرتون تو چه کتابایی تمرکز کنم؟و هرچی که راجبش میدونیدو بگید

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان تو یه تاپیک دیگه یه کاربر گفت سه ساله پشت کنکوره برا تربیت معلم😑😑

تربیت معلم به شدت زیاد شده و داوطلباش زیاد شدن هم بچه های انسانی هم بقیه رشته ها به امید تربیت معلم کنکور میدن و این یعنی رقابت شدیدتر،سخت تر، و شرایط قبولی، ازمون و استخدامی سخت تر

بنظر من هدفای دیگه رو در نظر بگیرید

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
یعنی میخوای کنکور زبان بدی؟

واسه دانشگاه فرهنگیان باید کنکور زبان بدم؟

من اصلاً اطلاعی تو این زمینه ندارمممم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
واسه دانشگاه فرهنگیان باید کنکور زبان بدم؟ من اصلاً اطلاعی تو این زمینه ندارمممم

نه عزیزم حتما نباید کنکور زبان باشه از بقیه رشته ها هم میشه

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738
الان تو یه تاپیک دیگه یه کاربر گفت سه ساله پشت کنکوره برا تربیت معلم😑😑 تربیت معلم به شدت زیاد شده ...

جدیییی خوب آخه الان همه رشته ها رقابت زیاده و قبولی کم...

خوب واقعاً من زبانم خوبه میخوام ازش یه استفاده ای کرده باشم دوس دارم تدریس زبانو...بنظرتون پیام نور بخونم مترجمین یا ادبیات زبان رو بعدا میتونم دبیر بشم؟ یا برم دنبال حسابداری که اونم اشباع شده

فرهنگیان اره اگه میخوای معلم زبان بشی باید کنکور زبان بدی

آهاااا خیلی ممنونم

احیاناً رتبه چند میخواد واسه قبولی دانشگاه فرهنگیان ؟

من ارومیه ام

واسه تربیت معلم حتما پیش لازمه البته الان که دیگه پیش نیست کلاس ۱۲ میشه  شرایط سنی هم داره

۲۰ سالم کامل میشه امسال

حالا چیکار کنمممم

جدیییی خوب آخه الان همه رشته ها رقابت زیاده و قبولی کم... خوب واقعاً من زبانم خوبه میخوام ازش یه اس ...

من از دبیر زبان پرسیدم برا معلم زبان شدن گغت اینجور نیست بگی دلم میخواد معلم فلان درس بشم

کنکور میدی اگه در حد فرهنگیان بودی قبول میشی گزینش و اینا که شدی براساس درسایی که بهتر زدی تو هر درسی که نیرو لاااازم داشته باشن ازت استفاده میکنن

فکر کنم هنوز وقت داری ولی پرس و جو کن که دقیق بدونی شرایط سنیش تا چند ساله

از کجا و کی میتونم بپرسم 

اخه آشنا ندارم تو این زمینه

2706