1608
1605

سلام جیگرا

من دیپلم حسابداری دارم.پیش الزامیه؟

و اینکه چه دریایی واسه کنکور باید بخونم؟

میخوام دبیری زبان بخونم بنظرتون تو چه کتابایی تمرکز کنم؟و هرچی که راجبش میدونیدو بگید

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

الان تو یه تاپیک دیگه یه کاربر گفت سه ساله پشت کنکوره برا تربیت معلم😑😑

تربیت معلم به شدت زیاد شده و داوطلباش زیاد شدن هم بچه های انسانی هم بقیه رشته ها به امید تربیت معلم کنکور میدن و این یعنی رقابت شدیدتر،سخت تر، و شرایط قبولی، ازمون و استخدامی سخت تر

بنظر من هدفای دیگه رو در نظر بگیرید

میـشه لا به لای دعـاهاتون برای درد دل منم دعـا کنید؟؟ 🙃🙏
1522
واسه دانشگاه فرهنگیان باید کنکور زبان بدم؟ من اصلاً اطلاعی تو این زمینه ندارمممم

نه عزیزم حتما نباید کنکور زبان باشه از بقیه رشته ها هم میشه

الان تو یه تاپیک دیگه یه کاربر گفت سه ساله پشت کنکوره برا تربیت معلم😑😑 تربیت معلم به شدت زیاد شده ...

جدیییی خوب آخه الان همه رشته ها رقابت زیاده و قبولی کم...

خوب واقعاً من زبانم خوبه میخوام ازش یه استفاده ای کرده باشم دوس دارم تدریس زبانو...بنظرتون پیام نور بخونم مترجمین یا ادبیات زبان رو بعدا میتونم دبیر بشم؟ یا برم دنبال حسابداری که اونم اشباع شده

8
جدیییی خوب آخه الان همه رشته ها رقابت زیاده و قبولی کم... خوب واقعاً من زبانم خوبه میخوام ازش یه اس ...

من از دبیر زبان پرسیدم برا معلم زبان شدن گغت اینجور نیست بگی دلم میخواد معلم فلان درس بشم

کنکور میدی اگه در حد فرهنگیان بودی قبول میشی گزینش و اینا که شدی براساس درسایی که بهتر زدی تو هر درسی که نیرو لاااازم داشته باشن ازت استفاده میکنن

1403

کتاب زبان جامع کنکور شهاب اناری،زبان تخصصی شهاب اناری،پیام آیات دین وزندگی لقمه طلایی،واژگان انگلیسی کنکور گاج،فلش کارت ۵۰۴واژه ضروری،برا بخش تخصصی زبان کتابای داستان کوتاه انگلیسی بخون فیلم با زبان انگلیسی ببین برا کنکور زبان دین وزندگی ،عربی،زبان تخصصی وعمومی،فارسی باید بخونی

مادر من حسابداری خونده و کار کرده بنظرم درآمدش عالیه خیلی بهتر از فرهنگیانه

یه فاکتور نویسی ساده دو سه تومن میگیرن حالا اینا قیمتای پایین و کمشه تو دو سه روزم تموم میشه 

خیلی کارش و موقعیت شغلیش و ایندش بهتر از معلمیه

معلمی بگیر نگیر داره ولی حسابداری همهههه جا بهت نیاز دارن چه شرکت های خصوصی چه دولتی خودتم میتونی جدا دفتر بزنی

از کجا و کی میتونم بپرسم  اخه آشنا ندارم تو این زمینه

والا اون وقتا تو موسسه آموزشی بودم اینقد که با کنکوریا سر و کار داشتیم همه این چیزا رو می دونستیم 

ولی الان چند سالیه نیستم دیگه نمی دونم چه تغییراتی کردن که دقیق بهت بگم

شما هم می تونی از همون موسسه ها بپرسی که کارشون کنکوره

اگه کنکور زبان بدی خودش مشخصا دبیری زبان داره اینجوری نیست که اون دوستمون گفت

1523