2726
عنوان

لازمه های ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمه ها رو نریز تو ماست ها، شوهر بی پول خیانتکار داریم پولدارم داریم 

نه عزیزم شما گفتین فقط پول 

منم گفتم فقط پول کافیه گفتید اره پس 

پس نه قیمه در کار نه ماستی 

پس خودتون به این اعتقاد دارید که فقط پول ثروت لازمه زندگی نیست

2728
خیانت بعد ازدواج مشخص میشه پس لازمه ازدواج نیست!

دوست عزیز کسی خیانت میکنه قبل ازدواج هم نمی گم 100 درصد اما 80ددرصد  زندگی سالمی نداشته که تو تست های پیش از ازدواج کاملا معلوم میشه بنده خودم تو کلینیک روانشناسی کار میکنم .... قصد جسارت ندارم اما اگه با کارگاه پیش ازدواج آشنایی داشته باشین کاملا متوجه منظورم میشید

دوست عزیز کسی خیانت میکنه قبل ازدواج هم نمی گم 100 درصد اما 80ددرصد  زندگی سالمی نداشته که تو ت ...

😂😂😂😂یاد دوستم افتادم اومده بودن کلینیک واسه تست ازدواج کلی هزینه کرد گفت ازدواج کنین سازگاری الان مشکل دارن 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
😂😂😂😂یاد دوستم افتادم اومده بودن کلینیک واسه تست ازدواج کلی هزینه کرد گفت ازدواج کنین سازگاری الا ...

عزیزم این که دوستون زد زندگیشون مشگل دار شد بستگی خود زوج ها داره قبلنم گفتم الانم میگم نتنها روانشناسی بلکه هیچ علم دیگه ای هیج وقت صد در صد نمیگه  این خود شخص که با درایتش و هم چنین هنرش تو زندگی  باید زندگیش رو دو دستی بچسبه این که دوستتون این هنر و درایت نداشتن هیچی از ارزش روانشناس و تست ازدواج کم نمیکنه این آمار داره میگه کسانی که با آگاهی همسر آیندشون انتخاب میکنن کمتر تو زندگی مشترک دچار مشکل میشن و الانم اگه سری به مراکز معتبر روانشناسی بزنید متوجه میشید که خیلی از قشر های تحصیل کرده به تست روانشناسی رو اوردن