1464
1411

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

خودت باش 

از زن بودنت دفاع کن

هرگز خودتو جنس دوم نبین

هرگز سر حرفای فامیل شوهرت با شوهرت دعوا نکن یادت باشه شوهرت مقصر حرفای که از دهن یکی دیگه در میاد نیست و وقتی تو اعتراض کنی اون بیاد از مادرش دفاع کنه شروع همه مشکلاتته ! تو سر فامیل شوهر با شوهرت دعوا نکن میبین ب ی سال نکشیده همه شرا خوابیده ! چرا ؟ جون تاثیزی نکرده ! تیرا ب سنگ خورده

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
1473
فقط بپرس پول داره یا نه بقیه حله 

😑 وقتی خودت کار کنی و به اندازه کافی پول داشته باشی متوجه میشی همسر خیلی بیشتر از قلکه 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
1334

همسرتو اولویت اول زندگیت و صمیمی ترین دوستت بدون، نه آقابالاسر نه رقیب و جبهه مخالف نه عامل جبران کمبودها نه هیچ چیز دیگه ☺️

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
خودمم کار دارم عزیزم 😂 

خدا بیشترش کنه تا به درجات بالاتر عرفان برسی😁

مررررسی گلم

قبل از اینکه عقئ کنی همه حرفاتو بزن

از حقوق برابر بگو بذار مزه دهنشو بفهمی

هرگز تن ب ازدواج با مردی نده که خودشو صاحب تو بدونه - مردو برتر از زن بدونه ! تورو جنس دوم بدونه !

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
1403
قیمه ها رو نریز تو ماست ها، شوهر بی پول خیانتکار داریم پولدارم داریم 

نه عزیزم شما گفتین فقط پول 

منم گفتم فقط پول کافیه گفتید اره پس 

پس نه قیمه در کار نه ماستی 

پس خودتون به این اعتقاد دارید که فقط پول ثروت لازمه زندگی نیست

1508