2733
2734
عنوان

مادرشوهر خسیس

297 بازدید | 30 پست

مادرشوهرم خیلی خسیسه. 

هر چی بخریم میگه چند خریدین؟ منم کلی زیر قیمت میگم  بازم میگه گرون خریدین. فلان جا ارزون بود کاش از اونجا میخریدی. 

کاش اونموقع نمیخریدی الان فلان جا لباساشو حراج کرده. 

میوه فروش اومده بود فلان چیزو ارزون میداد شما گرون خریدین. کلا راحع به همه چی نظر میده. 

مانتو خریدم قیمتشو پرسید نصف قیمت گفتم بهش. بازم گفت تو معازش مونده گفته بذار بدم بره دیگه ، میمونه از مد میفته  

هر چی بخریم بجا مبارک باشه گفتنش زهر میزنه. 

خدا ازش نگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توام اشتباه میکنی قیمتو بالا بگو کونش بسوزه اتفاقا ارزش خودتم میره بالا

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

بهش نگو والا من خاله ام میپرسه بعد که میگم میگه پول مفت بهت رسیده جدیدا میپرسه میگم یادم نمیاد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
من وقتی نمیخوام قیمتو بگم میگم شوهرم خریده خبر ندارم.راحت.

اتفاقا امروز ب این نتیجه رسیدم. میخوام از این ب بعد همینوبگم. 

بعدم بگم پسرتونم ک هیچ موقع قیمتو راستشو نمیگه

وا مگه ازش ميترسي ك اينجوري ميگي

واسه چي انقدر گنده ش ميكني

هر چي خريدي همون قيمتشو بگو

اگه گفت گرون خريدي بگو ما هم خوب خورديم خوب پوشيديم خوبم گشتيم عادت نداريم بريم بيس جا دور بزنيم ك يه هزارتومني كمتر بديم 

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706