2737
2734
عنوان

میشه دعا کنید بچم سقط نشه؟؟؟

1071 بازدید | 40 پست

هفته یازدهم هستم امروز خونریزی شدید کردم، الان بیمارستانم منتظر سونو😭

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

دعا میکنم عزیزم ... حتما 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی نمیشه خواهرمنم خونریزی شدید داشت چن ماه..

الانم ۸ ماهشه هیچیش نشد خداروشکر

نگران نباش

آیة الکرسی بخون

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738

الهی که به حق پنج تن مشکلی پیش نیاد و نی نیت صحیح و سالم به دنیا بیاد و با همسرت از بزرگ کردنش لذت ببرین

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
نگران نباش عزیزم انشالله چیزی نیست... خیلیا بودند با خونریزی شدید بچشون مونده

ان شالله، خدا از دهنتون بشنوه

ممنونم ازتون

خواهش عزیز دلم🥰

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
هیچی نمیشه خواهرمنم خونریزی شدید داشت چن ماه.. الانم ۸ ماهشه هیچیش نشد خداروشکر نگران نباش آیة ال ...

ممنونم، چشم

سوره اي كه مانع از سقط ميشه 

سوره 🌺حجرات 🌺هست 

همين الان توي گوشي بزن تا هرجاش تونستي بخون

توي خونه هم بخون

توكل بر خدا و خواست و اراده اش

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706