2703
2553

خدا رحمتش کنه خدا دلتو اروم کنه

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😭😭😭بمیرم واسه بابام که همه خواهر برادرشو و باباشو تو بچگی از دست داد چند وقت پیشم مادربزرگم و تنها عموم رو تو یک ماه😔

ولی الهی شکر کنار اومده بالاخره زندگی جریان داره

2456

منم پدرمو از دست دادم

فقط اینو بگم غمش هیچ وقت کم نمیشه تو فقط یاد میگیری دلتو هی بزرگ و بزرگ تر کنی تا غمشو توش جا بدی !

2 سال شده بابا ندارم روزی نیست براش گریه نکنم !

هیچ ساعتی نگذشته که یادش نکنم !

هیچ صبری نمیتونه درد تورو کم کنه

تو. فقط یاد میگیری چطوری با این درد زندگی کنی

چط.ری با این تغییر زندگی کنی

مثلا دستت قطع میشه تو هیچ وقت ناراحتی از اینکه دستت قطع شده از بین نمیره فقط زندگی با ی دستو یاد میگیری

الانم من زندگی بی پدرو دارم یاد میگیرم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
منم پدرمو از دست دادم فقط اینو بگم غمش هیچ وقت کم نمیشه تو فقط یاد میگیری دلتو هی بزرگ و بزرگ تر کن ...

خیلی سخته ...دیشب مریض شدم انقد گریه کردم قندم افتاده بود مثل گچ شده بود صورتم ...خیلی سختمه شما پدرتون چند سالشون بود خودتون چی ...من 23 سالمه پدرم 60 

خیلی سخته ...دیشب مریض شدم انقد گریه کردم قندم افتاده بود مثل گچ شده بود صورتم ...خیلی سختمه شما پدر ...

من 26 سالم بود پدرم 65 ! 6 ماه بعد از عروسیم از دست دادمش لباس عروسمو درآوردم سیاهشو پوشیدم هیچی از تازه عروسی نفهمیدم !

خیلی سخته فقط تمرین کن ! تمرین کن که با غمش دوست شی ! سعی نکن غمشو از بین ببری یا از خودت دور کنی سعی کن با غمش زندگی کنی اما مهم تر از همه سعی کن غمشو بزرگ نکنی رشدش ندی ! زندگیتو تباه نکنی ! اگه میبینی سخته از مشاور کمک بگیر ! 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2714