1464
1520

چرا نثار شوهر؟!🤣🤣🤣🤣

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

😐😐😐جدیده اینم؟

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

نه والا من فقط میگفتم من تشنمه 

من گشنمه 

یکی بیاد منو باد بزنه 

خوابم میاد

انگار رفته بودم هتل 

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔
1334
1396

یکی از فامیلامون ماما. هستش میگف همکارش زایمان طبیعی رو انتخاب کرد میگف هرچی گفتیم بیا برو سزارین نرفت میگف تا خود صبح جیغ زد فوشای بد بد به شوهرش میداد کلا سوژه ی بخش شده بود

نشنیدی تاحالا؟؟🤣

نه کسی که این کارو میکنه خیلی بی ادبه قطعا 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1514