2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام. یک کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی نزدیک میدون رسالت تو شرق تهران هست. کاردرمانی بازی درمانی گروه درمانی گفتاردرمانی مشاوره توانبخشی هم داره. محیط خوبی داره. همشون کارشناس کاردرمانی و گفتار درمانی هستن. اینم آدرس سایتشه: http://omidbakhtar.ir بزرگراه رسالت نرسیده به اتوبان امام علی جنب پمپ بنزین ساختمان 808 طبقه اول واحد 2. تلفنش: 22338997 اسمش کلینیک کاردرمانی و گفتادرمانی امید باختر هست.
یاسمن جان کلینیک گفتار درمانی فقط دکتر دادگر،بقیه کارشناسن و همشون ماساژ می دن.من شماره دکتر دادگر رو از تو این سایت برداشتم و بعد مدتی تونستم ازش وقت بگیرم. واقعا برای پسرم خیلی کمک کرد.همیشه دعاش می کنم.شماره خود دکتر 09124586977 هست استاد دانشگاهه.سمت پاسداران و یافت آباد کلینیک دارند.

گفتاردرمانى خيلى مى تونه به بچه هايى كه مشكلات گفتارى دارن كمك كنه به شرطى كه كسى كه كار مى كنه واقعا كاربلد باشه خلاقيت داشته باشه و البته وجدان 😣

چون من هم تجربه بد از گفتاردرمانى داشتم كه اسمشون رو نمى برم ولى احساس مى كردم گفتاردرمانى بى نتيجه هست هم تجربه خيلى خوب داشتم كه در مركز آفتاب تهرانپارس بود كه دخترم راه افتاد و به حرف افتاد و الان مشكلش حل شده

من تجربه شخصيم اين بوده ☺️ شماره مركز رو هم اگه خواستين بگين كارتش رو پيدا كنم بذارم براتون چون خداييش واسه ما عالى بود

خيلى خيلى هم مركز پرمريضى بود و همه هم راضى بودن از كارشون

ايشاللا هر كى هرجا مى بره واقعا نتيجه بگيره كه با اين هزينه ها خيلى سخته برى و نتيجه نگيرى😢😢😢😢

2714

بله تقریبا چون دخترمو میبرم توانبخشی مهسا مقدم و کاملا راضی ام و خیلی بهتر شده خداروشکر هرکی ام میبینم راضیه اونجا خدا خیرشون بده حداقل ادم هزینه میکنه نتیجشو میبینه. تهرانپارسه کلینیکشون.

شمارشونه اگه خواستی 77889981

اره عزیزم تقریبا

من پسرم تا 2 سالگی حرف نمیزد و فقط با اشاره میگفت که واقعا نگران کننده بود چند جا نشونش دادم و بردم گفتاردرمانی نتیجه خوبی نگرفتم.

اما یجارو بالاخره پیدا کردم پیش خانم مهسا مقدم اصلا کارشون کاملا متفاوت بود. از من میشنوید خیلی به اطرافیان توجه نکنید حتما پیش متخصص ببرید. منکه خیلی از کادرشون راضی هستم. بصورت تیمی کار میکنن. بچه من اصلا سر کلاس نمیشست اما با تشخیص خانم مقدم با بازی درمانی و گفتاردرمانی عالی جواب داد.

تهرانپارس هستن. 77889981

بله اتفاقا خیلی هم تاثیر گذار هست. اگر تفاوتی حس میکنید بین بچه خودتون با بقیه بچه ها خصوصا مادر که خیلی رو بچه حساسه اصلا ریسک نکنید و به حرف بقیه که زوده و خوبه اصلا گوش ندید حتما چکاپ گفتاردرمانی یا کاردرمانی ببرید. من اصلا پشیمون نیستم. مرکز مهسا مقدم میبرم که فوق العاده راضی ام.

بچه ها به این پیج سر بزنین...من تازه باهاش آشنا شدم..البته یکیشون درمانگر خواهرم بوده ولی نمیدونستم کودک کار میکنن...من باهاشون مکاتبه کردم خیلی خوب جواب میدن بدون هزینه

پیج اینستا hamava.rehab@

یه مسابقه هم گذاشتن برای ارزیابی رایگان گفتم بهتون بگم

یاسمن جان کلینیک گفتار درمانی فقط دکتر دادگر،بقیه کارشناسن و همشون ماساژ می دن.من شماره دکتر دادگر ر ...

سلام عزیزم خدتخیرتون بده شماره کلینبک پاسداران دکتر دادگر و بهم بدین ممنون میشم

2706