2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ناراحت شدم برات اگه میشه اینم گزارش بزنید ابروم در خطره

چرا با بچه درگیر میشی دنیا

اگه آشغال ریخت بزار همونجا بمونه هر وقت شوهرت اومد میبینه خودش میره به بچه تذکر میده

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
اه اه، اگر برا دختر بچه ها تون معلم مرد آوردن حتی برا یک هفته حتما اعتراض کنین، اصن حق ندارن مرد بیا ...

اخه این حرف ۱۴ سال پیشه اونموقع مث الان بابامامانا به حرف بچه ها گوش نمیکردن

2738
الان ۲۵ سالمه سالهاس میگذره اما همچنان عذابم‌میده فکرش

حق میدم بهت اینجور چیزا همیشه یاد ادم میمونه ،خانومایی که میگن دختر ده ساله چی داره ....من از ده سالگی ب بلوغ کامل رسیده بودم فکر کنم اسی هم مثل من بوده 

عجب مدرسه بی در و پیکری

دوست من دبیرستانی بوده برگشته به صندلی عقب با دوستش صحبت کنه... معلمه صداش میکرده و دست میزده به پشتش😒

تو کلاس جک های فلان میگفته

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2706