2737
2734
عنوان

کنار اومدن با مرگ عزیزان

| مشاهده متن کامل بحث + 23509 بازدید | 56 پست

خدا صبرت بده

من پسرداییم فوت شد سال پیش...

تا مدتها کارم رفت و امد بیمارستان بود.نمیشه کاریش کرد عزیزم.زندگی همینه...پدرتون رفتن بقیمونم میریم..با گریه و عذاب خودت روح اون مرحومم عذاب میدی.براش خیرات بده..قران بخون

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

خدارحمتش کنه😞😞

مروز زمان فقط آدم رو آروم میکنه. مرگ خواهرم برام سخت بود خیلی آدم باورش نمیشه

همیشه فک میکردم ی روزبرمیگرده😭😭😭😭 نمیدونم چرا وقتی از عزیزانم فوت میکنه باورم نمیشه تا ی سال

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من 5 سال پیش مامانم فوت کرد 15 سالم بود اون موقع خیلی از خدا گلایه میکردم حالم بد بود اما حالا میگم به خاطر برخی خصوصیات و شرایط مامانم اگه می موند خیلی زجر میکشید واسه همین میگم راحت شد و هر موقع دلم براش تنگ میشه از تمام قلبم از خدا میخوام با خوبان هم ننشینش کنه و روحش همیشه در آرامش باشه

روحشون قرین رحمت الهی 

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
2738
وای چقد تلخ چقد بد دوستتو چرا کشت

پدرش یه شب مست کرد میخواست بره بزنه به مامانش دوست منم اومده جلوشو بگیره و پدرش محکم هولش میده و سرش میخوره به لبه میز😔

خیلی بد بود فردای اون روز تولدش بود میخواستیم تو مدرسه سوپرایزش کنیم سر صف مدیرمون گفت برای خانوم فلانی هم یه فاتحه بفرسیتد😔

با یکی درد و دل کنین گریه کنین حتی جلوش من خاهرم باهام حرف زد که اونم خانواده همسرش آرومش کرده بودن ولی اینو مطمعنم که روح مرده خیلی اذیت میشه به خودت فرصت بده ولی کم کم سرد کن خودتو وسایلی که خاطرشو زنده میکنه سریع جمع کن موقتا تا دو ماه منم با وجود همه اینها بعد از گذشت دو ماه هنوز برام عادی نشده ولی برام قابل تحمل شده مرگش هنوز مثل قبل نشدم ولی مگه خودمون ماندگاریم تا ابد که اینقدر بیقراری کنیم فاتحه بده خیرات بده سر مزارش حتما برو من هر هفته میرفتم یه بار نتونستم اومد به خواب کسی گفت به بچه هام بگین بیان بهم سر بزنن مطمعن باش جاش خوبه ارامش داره

میدونید حس میکنم نمیتونم دوام بیارم با این غم

خدابزرگه عزیزم خودش آرومت میکنه.چند سالته؟؟

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
میدونید حس میکنم نمیتونم دوام بیارم با این غم

حق داری منم همین طور بودم خدا خودش کمکن میکنه

من هنوزم لحظه ای نیست یاد پدرم نباشم

دیگه چاره ای نیست عزیزم پدرامون هرچقدرم که دلمون براشون تنگ باشه اگه بخوان هم نمی تونن بیان پیشمون

برای آرامش روحشون دعا کن قرآن خیلیییی خوبه

پدرش یه شب مست کرد میخواست بره بزنه به مامانش دوست منم اومده جلوشو بگیره و پدرش محکم هولش میده و سرش ...

مو به تنم سیخ شد

خدا رو شاکر باش قلب بزرگی بهت داده

الهی خوشحالیات اونقد زیاد بشه که غم هات گوشه گیر بشن

2706