2737
2734

سلام دوستان من 38هفته هستم امروز معاینه لگن شدم تو بیمارستانی ک میخوام برم دکتر گفت لگنت لب مرزه گفتم ینی چی خوبه یا بده گفت یعنی لب مرزه گفتم خب طبیعی میتونم دیگه گفت گوشت کیلو 120هزاره من نیمتونم هی واسه همتون بشینم توضیح بدم خودشون دوس دارن سزارین بشن مث اینکه😔😔😔این از این اخرشم من نفهمیدم خوبه یا بد

دوم اینکه گفت بچه هنوز بالاس پایین نیومده 

دهانه رحمت تاااااااازه یکم باز شده ولی حالاحالاها خبری نیس

پیاده روی ورزشاتم بیشتر کن ک من هم پیاده روی دارم هم ورزش چیکارا کنم دیگه ب نظرتون خسته شدم میخوام زودتر شرایطشو پیدا کنم نی نی بیاد

خانمی گلم تا چهل و چهلو یک هفته جا داری نگران چی هستی شما. تا میتونی پیاده روی کن عزیزم. بازم خونه دهانه رحمت باز شده من که سر هر دوتا پسرم اصلا درد نداشتم و رفتم بستری شدم و با امپول فشار زایمان کردم.

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نوک سینه هاتو ماساژ بده تاثیر داره

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
2728

واسه دومی هفته 39 رفتم تو شیفت ماما خصوصی خودم بستری شدم بدون درد دستکاری کرد و کیسه اب رو پاره کرد تا بتونه بستریم کنه به همین بهانه اخه تاکید داشتم خودش زایمانمو بگیره بعد سه ساعت هم زایمان کردم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2738

عجله نداشته باش عزیزم ایشالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نی نازتم صحیح و سالم میاد غصه نخور!! من خودم همینجوری بودم ولی وقتی رفتم بستری بشم به ماما گفتم میشه برگردم خونه یکی دو هفته دیگه صبر کنم .خخخخ

خدایا هزار مرتبه شکرت   
واقعا!!!!!????

بله نشنیدی میگن تو بارداری دست به نوک سینه نزنید بچه زودتر از وقتش بع دنیا میاد

رحمت تحریک میکنه شما که میخوای زود به دنیا بیاری مالش بده نوک سینه ترو

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
اولین. بچه ادم عجول میشه 😖😄

الهی. پسر اول من چهل و یک هفتگی به دنیا اومد دکتر گفت ظاهرا باید به زور بیاریمش بیرون. ختم بارداری داد و بستری شدم خانمی. 

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706