1507
1520

یا فاسد شده؟

برنج و قورمه سبزی...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

فاسده دیگه

خدا ما رو وسیله کرد برای امتحان کردن بنده های دیگش اما می دونست از اینکه اونا سربلند بیرون نیومدن چه دلی ازمون شکست؟؟؟ کاش اجازه نمی داد اینقدر بهمون نامردی کنن کاش افسار زندگی ما رو نمی داد دست دیگران که ابنجور برامون تاخت و تاز کنن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

8روز خیلیه بنظرم خراب شده

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای بهار99بیاین داخل تاپیکم باهم باشیم.❤❤❤❤داخل تاپیکام هست😊😊😊😊😊https://www.ninisite.com/discussion/topic/3357459/مامانای-اردیبهشت-و-خرداد۹۹
1432

نه دیگه من فوقش یک یا دو روز بیشت. نمیزارم بمونه. اگه تو فریزر بود میشد خوردش

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

اره من حالم بدمبشه حتی اگ نگاش کنم نمیدونم چرااحساس مسکنم توش پره باکتریه

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

من باشم نمیخورم

بچه ها یک چیزی دوست دارم اینجا بهمتون بگم هیچ وقت امید یک نفر را نا امید نکن چون یک کلمه ای که تو بدون اندیشه به زبان میاری ممکن زندگی اون شخص را به طور کل چه از بعد منفی چه مثبت تغییر بدهبیاین از همین امروز تمرین کنیم که سخن ما در ثانیه چه سرنوشتی را برای شنونده رقم می زنه.
1476
واقعا خودت میتونی بخوری همچین چیزیو؟؟

گرسنمه و حالم بده الان ۸ ساعت بود تو راه بودیم الان آخه چی درست کنم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
1508