1507
1482

خیلی ناراحتم ..دو روزه دارم دنبال پالتو کاپشن برا دخترام میگردم اما خیلی گرونه خدا لعنت کنه سران مملکت رو منی که دوقلو دارم باید ۶۰۰بدم لباس گرم تن بچهام کنم تا سرما نخورن .از دیروز سر درد عجیبی گرفتم به خدا دیگه خسته شدم ...خدایا خودت کمکم کن تا شرمنده بچهام نشم ...همسرم میگه کاپشن سال پیش رو تنشون کن ..اما برا بچها کوچیک شده چیکار کنم ...هر کی بچه کوچیک داره میفهمه من چی میگم به خدا خرید لباس واسه بچه خیلی پول میخواد .

بچه ها یه چی میگم سرزنشم نکنین .من وقتی میرم خرید لباس خیلی ناراحت میشم .چون نمیتونم اونی که دوست دارم رو بخرم برا بچه ها یه لباس خوشگل میبینم ۲۰۰تومن مجبورم دوتا لباس۱۰۰بخرم اگه یدونه بود راحت میتونستم براش خرید کنم نگران نداشتن کفش و لباس نبودم ..نمیدونم چه حکمتی داره که خدا به من دوقلو داده ..کاش یه دونه بود😢😥

یه چیزی بگین اروم بشم ..این سر درد لعنتی ولم کنه..مامانایی که دوقلو یا دوتا بچه دارین چیکار میکنین که هزینه های زندگی بهتون فشار نمیاد من که دیگه بریدم 😩

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔

بچه ها جون هرکسی دوست دارین واسه تاپیک اخرم گزارش بزنیدددد دعاتون میکنم ایشالا حاجت روا بشید 😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ننه ام میگه بخاطر ی خوشه گندم کلی گیاه هرز هم باید اب بدی بخوره...پس بخاطر شوهرت ب خانوادشم احترام بزار😊خراب تشبیه کردنشم 😂ولی منظور رسوند دیگ مگ نه?¿😂

عزیزممم😔😔😔خیلی سخته خداکمکت کنه

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

الان ی کاربربود نوشته بود کسی لباس دست دومشو میده بهم 😔کاش کسی کمکش کنه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
1485

چی بگم عزیزم 

واقعا حق داری 

اما حداقل سعی کن یکم بزرگ‌تر برداری که واسه سال بعد شون هم بشه

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔

اره عزیزم سخته مخصوصا لباس بچه ها خیلی گرونه  ادم چی بگه دیگه😕

به این برکت قسم 🍳 لایک ندیده نیستم  گفتم لایک هاتون خریدار نداره  من بخرم  خوشحال بشین  از خودتون در اومدین  از دیگران هم در اومدین   صاف بشینین  دخترای بد                                            .هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد....             بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       
1403

آخی عزیزم وضعیت همه همینه

من کارمندم شوهرمم کارمنده حقوقمون بد نیست ولی انقدر قیمت ها فضاییه که خدا می دونه هر فصل که عوض میشه کلی باید پول لباس بدیم . منم دو تا پسر دارم درکت میکنم

یه سویشرت معمولی بی خود دیروز خواستم بخرم 200 تومن بود

استغفار کن

نگو کاش یه دونه

همین الان همون یه دونه رو یک ثانیه خدایی نکرده گم بشه زمین و زمان رو به هم میدوزی دوباره پیداش کنی و کنارت باشه

خیلی مراقب باشید چه حرفایی رو میگید و چه فکرایی تو ذهنتون میاد

99 درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹🌹
تهرانی؟خوب تهران گرونه شهرای دیگه میتونی قیمت مناسبتر بگیری

بازم به تهران اتفاقا برعکسه ما میریم تهران لباس و کفش قیمت مناسبتر بخریم 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
تابستان اگه میگرفتی ارزونتر بود اگه بافتنی بلدی میتونی چیزهای قشنگ ببافی

متاسفانه فقط کلاه بلدم اونم ساده ..مادرم بلده میگم بباف میگه چشمام نمیبینه نمیتونم 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔

ما هنوز بچه نداريم ولي تصورشم برام سخته ك نتونم براي بچه هام چيزي بخرم

و تا وقتي ك ازاين مورد مطمعن نشدم بچه دار نميشم

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  
1508