2726
عنوان

آرزوی مرگ داشتن برای ی نفر

205 بازدید | 35 پست

سلام دوستان با همسرم دعوام شده اونم شدید دوهفته دیگم عروسیمونه😔

نمی دونم چجوری پیشش وایسم اصلا با چ دلی برم خونش؟ خیلی عذاب میده میگه تا روز عروسی حرف نمی نیم 😔

آخه مگه میشه؟ الان اندازه یه دنیا ازش بدم میاد 

دوس دارم این عروسی به عقب بیفته چن تا از فامیلاش حالشون بده پیرن فقط نفس میکشن دوس دارم یکیش تموم کنه همش دارم دعا میکنم 😭

از یه طرفم عذاب وجدان دارم این حرفو میزنم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کن همسرت هدایت شه دست از بچه بازی برداره ،چرا ارزو مرگ واسه اون بنده خداها داری

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728

اره آرزو‌ مرگ زنداییمو داریم

از بس ذاتش خرابه

مادربزرگمو که مسن هست همه نگهداریشو میکنن اما اون همش باهاش دعوا میکنه و اذیت میکنه

مامان بزرگم امروز صبح‌میخاس با نفت خودشو اتیش بزنه بخاطر اون

خدا حال همه رو خوب کنه..
دعا کن همسرت هدایت شه دست از بچه بازی برداره ،چرا ارزو مرگ واسه اون بنده خداها داری

سر به راه نمیشهههه هرچی هم میگن خونوادم درکم نمیکنن آخه من بدبخت چکار کنم از دست این زندگی سر یه چیز الکی آنچنان دعوایی راه انداخت اصلا نمیتونم تحمل کنم خیلی خودشو میگیره 😔

حق داری اینقدر ناراحت باشی ولی همین الان از ارزوت توبه کن واستغفار کن وصدقه بده که اتفاق بدی نیفته

پاشو واصلا درنگ نکن

اگر خواستی بگو مشکلت چی بوده تا کمکت کتیم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
آخی بیچاره مادر بزرگت

دیشب رفته خونشون اینقد داد زده سر مادر بزرگم و غر زده

بنده خدا همه وسایلشو برداشته اومده بیرون

نوه هاش اومدن اوردنش تو خونه باز غر‌میزده

خدا حال همه رو خوب کنه..
حق داری اینقدر ناراحت باشی ولی همین الان از ارزوت توبه کن واستغفار کن وصدقه بده که اتفاق بدی نیفته ...

ببین عزیزم دیشب به شوهرم گفتم همینجوری سر زبونی گفتم وقتی اومدم پیشت باید زود به زود منو بیاری خونه مامانم اونم گفت اصلا نمیشه.... بعدشم گفتم خب مامانمم گناه داره شاید یه بار کاری چیزی داشته باشه بگه بیا یا دعوتمون کنه نمیزاری برم؟ اونم گفت کار مامانت مال مادرته کار مادر من خونواده من مال تویه اصلا فکرشم نکن بعدشم گفت هر وقت خواستی بدی خونه مادرت باید از مامانم اجازه بگیری منم دلخور شدم گفتم وا مگه تو شوهرم نیستی اصلا چدچرا باید از اون اجازه بگیرم؟ بعدش خیلی منطقی بهش گفتم ما خودمون تصمیم میگیریم بعدشم به مادرت میگیم بخدا اصلا حرف بدی هم نزدم بعدشم گفتم مادر شوهرم زن مهربون و فهمیدیه ی خودش میدونه بعد گفتم باید برم گوشی رو قطع کردم 

بعد چن دقیقه پیام فرستاد ازت بیزارم دلم بهت خوش نیس بزرگترین مشکل تو زندگیم هستی و خیلی حرفای بد دیکه منم اصلا چیزی نگفتم گفتم زنگ بزن خیلی اسرار کردم تا زد همش این حرفارو زد بعدش گفت تا رو عروسی  نمبنمیخوام حرف بزنیم 

توروخدا این زندگیه؟ اصلا این حرف ارزش این داشت همچین بهونه بده دستش؟ 

2706