2726
عنوان

پدر شوهر

351 بازدید | 47 پست

پدر شوهرم سرم داد زد، کلا ادم عصبانیه اما هیچوقت سر من داد نمیزد، همیشه سر مادر شوهرم اینا داد میزنه اما اونا هیچی نمیگن بهش ، دیشب ک اینکارو کرد شوهرمم هیچی بهشون نگفت، دو سه ساعت کامل گریه میکردم و دستو پام میلرزید با اینکه حاملم و نوه اولشونم هست....

امروز اومدم خونه مامانم از زبر زبونم بیرون کشید چون خیلی چشام ورم بود. مامان بابامم زنگ زدن برای گلایه کردن، اونم پررو پررو جواب داده ک دخترتون خبرچینه و دروغ گفته و....

خودم تو یه خونواده خیلی ارومی بزرگ شدم ب حدی ک ی بار فقط بابام تو خونه عصبانی شد اونم همه بهم ریختیم ینی حتی عصبانیت معمولی هم ندیدیم چ برسه ب داد زدن.

بنظرتون جایزه قطع رابطه کنم؟ اخه پیش خودشون زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعله قطع رابطه کن ولی اگر پیشه خودشونی چطوری؟

هر چیزی که ارامشتو بهم میزنه ازش دور شو

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

نه فقط جایزه سرسنگین باشی تا بفهمن وگرنه قطع رابطه دردسرش بیشتره و صلاح هم نیس. گاهی باید ب خاطر همسرت گذشت کنی دیگه. نمیتونه باباش عوض کنه ک

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

سر چی داد زد؟؟؟

به مامان بابات بگی فقط دعوا راه میوفته بینشون حرمتا از بین میره

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
سر چی داد زد؟؟؟ به مامان بابات بگی فقط دعوا راه میوفته بینشون حرمتا از بین میره

کتری رو یادم رفته بود خاموش کنم تازه هیچیم نشده بود فقط اب رو کتری ته کشیده بود حتی خودشم نسوخته بود...

چنون دادو بیدادی کرد ک من کپ شدم چیکار کردم، اصلا نمیفمیدم چی میگفت

خبر چینی کردی ایا؟؟؟

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

تیتیش مامانی نباشیم#  

کلااستارتریکم سخت ترازاین حرفاباش چون شدیدضربه میخوری،بخاطریه داد دوساعت گریه کردی؟

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
تیتیش مامانی نباشیم#     کلااستارتریکم سخت ترازاین حرفاباش چون شدیدضربه میخوری،بخاطریه دا ...

👌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706