2737
2734
عنوان

من هیچوقت بلد نبودم تیپ بزنم

549 بازدید | 28 پست

بچه ها اصلا از تیپ‌ خودم راضی نیسم

مثلا میرم‌مانتویی چیزی میخرم میام خونه میبینم قشنگ نیست

یا میرم تو خیابون خیلی خانمها میبینم‌ک واقعا خوش لباسن کیف و کفشاشون خیلی نازه 

یا مانتوهاشون مثلا ساده هس ولی خیلی قشنگه

همه‌چیزشون باهم ست

من همیشه از نظر تیپ ضعیف بودم 

الانم ک حاملم نمیتونم درست چیزی بپوشم 

اعتماد ب نفس ندارم بر عکس شوهرمم قد بلند و هیکلی و خیلی خوشکل و خوش تیپه  وقتی میریم بیرون حس میکنم ازم سره بخاطر لباسامون.

خوش تیپا بگید ببینم‌چطوری چیزاتون‌انتخاب میکنین😏

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تنها نرو خرید ،یه خوش سلیقه رو با خودت ببر مشکلت حل میشه

البته شوهرمم حسوده چیزایی ک خیلی بهم بیاد نمیذاره بپوشم.

حالا دیگه ایشالا برا عید میخوام‌بترکونم برج ده زایمان میکنم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2738
رنگاشوباهم ست کن گشادنخر بدون چیوباچی واینکه هرچی بیشترپول بدی خوشتیپتری

اها ینی میگی اگر چیزیم دیدم خیییلی گرون بود باز بخرم و تو قیمتش نرم.

تو اینستا بچخر مو روزو نگاه کن ترکیب رنگی ها رو نگاه کن با خودت و پوست صورتت و... مقایسه کن ببین چی بهت میاد بعد برو خرید 

برام دعا کنید منم یه روزی بیام تو نی نی سایت بگم بچم ب دنیا اومد... 
فقط ی بار ک با ی خوش سلیقه بره کافیه بعد از اون درست میشه خودش دستش میاد چی ب چیه

خوش سلیقه ی نفر هس اما حسودیم میشه بهش  😂😂😂 راحتم نیسم باهاش ولی خب ی دوست دارم ک اون میتونه کمکم‌کنه

اها ینی میگی اگر چیزیم دیدم خیییلی گرون بود باز بخرم و تو قیمتش نرم.

آره الان انصافا مانتو۱۰۰تومنی با۲۵۰تومنی خدایی یکیه؟پارچش همه چیش یاشال ۴۰تومنی خب با۱۵۰یکی نیس حالا ن مثلا مانتو۱تومنی ولی خوبشوبخر 

خلایق هر چه لایق👌
تو اینستا بچخر مو روزو نگاه کن ترکیب رنگی ها رو نگاه کن با خودت و پوست صورتت و... مقایسه کن ببین چی ...

فکر خوبی بود ولی اینستا ندارم

2706