2726
عنوان

مادرم عمل کرده...😶😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذاهای مقوی درست کن سوپ که مقوی نیست مثلا گوشت و با پیاز و ادویه تفت بده بعد آب بریز بزار خوب بپزه میشه آبگوشت، بهشون بده بخورن ....صبح ها خامه و مربا هویچ بده  یا عسل با خامه....جیگر گوسفند هم بده چون خونریزی زیاد دارن برای کم خونی خوبه....بعضی مواقع هم شیر در طول روز بهشون بده .....سعی کن بعد از جیگر براشون آب پرتقال یا نارنگی طبیعی بگیری بدی بخورن تا جذب آهن بیشتر بشه ....بعضی روزا ماهی بپز بعدش هم چندتا خرما بده بخورن که سردیشون نکنه

هنوز عمل نکرده! دکتر طب سنتی ببریدش.. خواهر شوهر منم اوضاع رحم و تخمداناش افتضاح.. ولی با دارو گیاه ...

خطرناکه اگ بر نداره

دور از جونشون اگ بر نداره بیماریش ب جاهای دیگ سرایت میکنهه

خیلی بد کوفتیه

یکی زده بود ب رودش

خاله من زده بود به روده بعد سر

همشونم علتش ب خاطر تخمدان بود؛ سرطانی نبودنا

2728
هنوز عمل نکرده! دکتر طب سنتی ببریدش.. خواهر شوهر منم اوضاع رحم و تخمداناش افتضاح.. ولی با دارو گیاه ...

نه هنوز عمل نکرده خونریزی  داره چندماهه و توی سونو مشخص شده یه کیست بالای تخمدان داره .اول باید عمل کنه که خونریزی قطع بشه بعد بره سراغ کیست.

خواهرشوهر شما الان کاملا خوب شده و مشکلی نداره؟

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
اره مرسیی ابگوشت نفاخه؛ اذییت میشههه

نخود نریز.  فقط اب ماهیچه یا گوشت باشه

عصاره بلدرچین هم خوبه

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
خطرناکه اگ بر نداره دور از جونشون اگ بر نداره بیماریش ب جاهای دیگ سرایت میکنهه خیلی بد کوفتیه یکی ...

بله درسته  خطرناکه. حتی بهشون گفتن که تو شهر خودمون نمیشه کیست تخمدان رو در بیاره باید بره مرکز استان

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

سلام

من بعد از سزارین با خوردن کمپوت انجیر و ژله شکمم کارکرد.شمام اول از دکتر بپرسید و بهشون بدید ان شاءالله نتیجه بگیرید

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
نه هنوز عمل نکرده خونریزی  داره چندماهه و توی سونو مشخص شده یه کیست بالای تخمدان داره .اول باید ...

دارو گیاهی میخوره دیگه.. کیست فیبروم همه چی داشت..میگفت یه جوری عادت میشدم و یه لخته هایی ازم میریخت فکر میکردم بچه سقط شده..به جای دارو شیمیایی دارو گیاهی میخوره..

اگر تهرانی ببرش پیش دکتر خیراندیش،تو گوگل ادرسش هست..

ممنونم عزیزم انشالله اره سوپ برنجم خوبه ممنون؛ موادی ک شما توش میریزیدو میشه بگید؟ دستور پخت نمیخ ...

😘😘😘😘 مرغ یا قلم. برنج  و ادویه کم.همین. خوشمزه هم هست برای بیمار خیلی مفیده

دارو گیاهی میخوره دیگه.. کیست فیبروم همه چی داشت..میگفت یه جوری عادت میشدم و یه لخته هایی ازم میریخت ...

نه تهران نیستیم. مامان منم الان ۵ ماهه خونریزی داره  هر دفه دکتر میرفت بهش مفنامیک اسید و قرص آهن و فیفول میدادن  چندروز قطع میشد دوباره بر میگشت

خوبه خداروشکر اما تو بیمارستان گفتن تا شکمش کار نکرده مرخص نمیشه هی باید راه بره بیچاره راه ک میر ...

سوپ شیر با خامه درست کن براشون البته باز از دکترش بپرس اما تا جایی که میدونم ملینه و باعث میشه راحت دستشویی کنه

عمل سختیه ایشالا زود خوب شن 

مامان منم عمل کردن خیلی درد داشت بعد ا ز عمل 

و مشکل یبوست که کمی طول میکشه تا حل شه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2706