1600
1609
عنوان

مادرم عمل کرده...😶😶😶😶

258 بازدید | 36 پست

عمل برداشتن رحم و تخمدان ها

امروزم احتمالا مرخص بشن

من برا غذا چی باید درست کنم؟

چ مدل سوپایی بلدین شما؟؟

یا غیر سوپ چی میشه خورد؟

هرچی بلدین رو کنین😁

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613
حالش چجوریه ؟؟؟

خوبه خداروشکر

اما تو بیمارستان گفتن تا شکمش کار نکرده مرخص نمیشه

هی باید راه بره بیچاره

راه ک میره فشار میاد بش

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

هرچی پختی توش آب قلم و پای مرغ و.. بزن که مقوی باشه..

روزی سه بار آویشن دم کن یه استکان بده بخوره بخیه هاش عفونت نکنه

سشوار بکش جای عملش رو

اب کله پاچه بده بخوره

سردیجات نده..

الان نیاز به چیزهای مقوی و خونساز داره

بتونی واسش ابگوشت بزارید 

سوپ  جو بزارید توش مرغ و  یه کم عدس  اینا براش بریز

میتونی جیگر و گوشت هم براش بگیری خونسازن

آناناس هم واسه ترمیم زخم عالیه

از عسل هم قافل نشین

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

مرغ ابپز.کن ریش ریش کن هویج و جعفری و رب (یا گوجه رنده)کمی ویه کم جو پرک بریز توش غلات و... زیاد نریز یبوست نگیرن خدای نکرده 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
8
سوپ برنج  درست کن براشون ایشالا که زود خوب بشن

ممنونم عزیزم

انشالله

اره سوپ برنجم خوبه ممنون؛ موادی ک شما توش میریزیدو میشه بگید؟

دستور پخت نمیخواماا،فقط مواد لازمش

الان نیاز به چیزهای مقوی و خونساز داره بتونی واسش ابگوشت بزارید  سوپ  جو بزارید توش مرغ ...

اره مرسیی

ابگوشت نفاخه؛ اذییت میشههه

به منم بگید  لطفا مامان‌منم یه عمل اینجوری داره تقریبا😰

هنوز عمل نکرده!

دکتر طب سنتی ببریدش.. خواهر شوهر منم اوضاع رحم و تخمداناش افتضاح.. ولی با دارو گیاهی کنترل میکنه.. در حالی که تو بیمارستان یه تخمدانشو برداشتن به شوهرشم گفته بودن اون یکی تخمدان و رحمش رو هم برداریم بهتره.. شوهرش نذاشته..

1601
اره مرسیی ابگوشت نفاخه؛ اذییت میشههه

نخود نریز به جاس عدس بریز گلم

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

غذاهای مقوی درست کن سوپ که مقوی نیست مثلا گوشت و با پیاز و ادویه تفت بده بعد آب بریز بزار خوب بپزه میشه آبگوشت، بهشون بده بخورن ....صبح ها خامه و مربا هویچ بده  یا عسل با خامه....جیگر گوسفند هم بده چون خونریزی زیاد دارن برای کم خونی خوبه....بعضی مواقع هم شیر در طول روز بهشون بده .....سعی کن بعد از جیگر براشون آب پرتقال یا نارنگی طبیعی بگیری بدی بخورن تا جذب آهن بیشتر بشه ....بعضی روزا ماهی بپز بعدش هم چندتا خرما بده بخورن که سردیشون نکنه

هنوز عمل نکرده! دکتر طب سنتی ببریدش.. خواهر شوهر منم اوضاع رحم و تخمداناش افتضاح.. ولی با دارو گیاه ...

خطرناکه اگ بر نداره

دور از جونشون اگ بر نداره بیماریش ب جاهای دیگ سرایت میکنهه

خیلی بد کوفتیه

یکی زده بود ب رودش

خاله من زده بود به روده بعد سر

همشونم علتش ب خاطر تخمدان بود؛ سرطانی نبودنا

هنوز عمل نکرده! دکتر طب سنتی ببریدش.. خواهر شوهر منم اوضاع رحم و تخمداناش افتضاح.. ولی با دارو گیاه ...

نه هنوز عمل نکرده خونریزی  داره چندماهه و توی سونو مشخص شده یه کیست بالای تخمدان داره .اول باید عمل کنه که خونریزی قطع بشه بعد بره سراغ کیست.

خواهرشوهر شما الان کاملا خوب شده و مشکلی نداره؟

يه خانمه اومد تو داروخونه گفت لوكيشن قرص دارين؟ منظورش جاقرصى بود. انگليسى براى همیشه بسه🤦‍♀️🤦‍♀️
1614