2726

شوهرم دوماهه یه شهر دیگه سرکاره ،و واسه زایمانم میخاد بیاد ،دوماهه رابطه نداشتیم و بعد از زایمانمم قطعا ۴۰روز رابطه ممنوعه ،حالا امشب با شوهرم حرف میزدیم ،یکم حالش گرفته بود که نمیتونیم رابطه داشته باشیم بنظرتون چکار کنم چه کاری واسش انجام بدم؟بیچاره بهم میگه سزارین کن فکر میکنه اگه سزارین کنم پریود نمیشم😄

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی بگم! 

راهی نداره

بردباری پیشه کنید فرزندانم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
راه های دیگه هم هست برای رسیدن به خدا  در ضمن من کل پروسه بارداریمو رابطه نداشتم

چه خوب که شوهرتون تحملش بالاس شوهرمن خیلی گرمه

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
چرا تا چهل روز نمیشه ؟

خون است خون! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

دیگه انقد سوال شخصی اینجا پرسیدن بنظرم خوب نیست مثلا ما الان چی میتونیم بگیم خو زندگی زناشویی خودتونه 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
2706