2703
2553

و جنسش چیه؟ 

من موهام بلوند دارچینیه 

بلندیش تا سوتینم 

یک سال کوتاه نکردم 

جنسشونم‌ فر هستش

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

قهوه ای دودی روشن

تا وسط کمر تقریبا(10 چند سانت بالاتر از گودی کمر)

صافه حالت دار(لخت نیست یعنی ولی فر هم نیست)

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

نرم و لخت 

خودم چندروز پیش رنگ کردم نمیدونم چه رنگیه اما خوشرنگ شده 

فردام میخوام بدم شوهرم چند تیکه از موهام تیره و روشن دربیاره

موهام تا سر شونمه 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

حالت دار ،یکم ضخیم و پرپشت،مش استخونی داره الان،برای اولین بار در عمرم هم کوتاه کردم تا زیر گوش،که همه گقتن خیلی بهم میاد

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)

من هر سال کوتاه میکنم که فورا پشیمون میشم .میگم دیگه کوتاه نمیکنم باز یادم میره کوتاه میکنم باز 

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

رنگ موهای خودم خرمایی . بلدیش تا 5 سانت زیر سینه هام منم یک سال و نیمه کوتاه نکردم  . جنسشونم حالت داره هر حالتی ام که بخوام میشه حتی صافم کنم تا حموم نرم باز نمیشه صاف میمونه

2706