1507
1411

و جنسش چیه؟ 

من موهام بلوند دارچینیه 

بلندیش تا سوتینم 

یک سال کوتاه نکردم 

جنسشونم‌ فر هستش

قهوه ای دودی روشن

تا وسط کمر تقریبا(10 چند سانت بالاتر از گودی کمر)

صافه حالت دار(لخت نیست یعنی ولی فر هم نیست)

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1484

نرم و لخت 

خودم چندروز پیش رنگ کردم نمیدونم چه رنگیه اما خوشرنگ شده 

فردام میخوام بدم شوهرم چند تیکه از موهام تیره و روشن دربیاره

موهام تا سر شونمه 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1485

رنگ موهای خودم خرمایی . بلدیش تا 5 سانت زیر سینه هام منم یک سال و نیمه کوتاه نکردم  . جنسشونم حالت داره هر حالتی ام که بخوام میشه حتی صافم کنم تا حموم نرم باز نمیشه صاف میمونه

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1403

من موهام خیلییی خشک و فر و بدحالتن هرچی نرم کننده و ماسک میزنم فایده نداره ی ساعت بگذره باز میرن توهم.. حالا میخام برم خورد کنم توشو خالی کنم

خدایا سلامتی و دل خوش بمون بده
چ روزی؟ اصن مگه فرقی میکنه روزا

اره عزيزم 

تايمي كه ماه كامله 

رو گردش خون و لنف 

جاذبه ماه تاثير داره

همونطور كه به دريا و بقيه چيزا اثر داره 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508