2737
2734

سلام دوستان من. و شوهرم سال96 عروسی کردیم 97 بچه دار شدیم بخاطر وضعیت اقتصادی مون مجبور شدیم بیایم تهران که هم شوهرم کار خوب گیرش بیاد هم اینده ی بچه مون بهتر بشه الان تقریبا یک ساله اینجایم شوهرم جدیدا داره افسرده میشه میگه هرچی دو میزنم ب هیج جا نمیرسم الان من امدم شهرستان خونه بابام اینا بازم زنگ زد که خسته شدم و از این حرفا داره افسرده میشه ...من هنوز یه هفته نیس بعد از 6 ماه امدم خونه بابام اینا ب تظرتون بر گردم تا بیشتر از این افسرده نشده ؟...توروخدا بگین چطوری دلداریش بدم بغض کردم حالم خیلی بده خیلی دوسش دارم نمیتونم ببینم افسرده بشه

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرتون بیشتر به کمک احتیاج داره تا دلداری! شرایط الان طوری نیست که یک نفر کار کنه و سه نفر مصرف کنن. وقتی می گن خسته ام و به جایی نمی رسم شما هم سعی کنید یه شغلی پیدا کنید و کمکشون کنید

2738
همسرتون بیشتر به کمک احتیاج داره تا دلداری! شرایط الان طوری نیست که یک نفر کار کنه و سه نفر مصرف کنن ...

نمیدونید چ حالی دارم خدا کمکش کنه

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم