1464
1520

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517

این داروها گاهی چندقلو میکنه گاهی هم خارج رحمی در کل برای ناباروری هستن نه چندقلویی،من اطراف دوقلو دارم خیییلی سخته،توبارداری سخته معمولاهم زودبدنیامیان باوزن کم مراقبت زیاد میخوان و...

این لغت رو از مغزت پاک کن بعد تصمیم بگیر=دیگران

بگو . واقعا زایمان سخته

بچه های الان با موبایل بازی می کنن بهشون می گن باهوش 😍بچه های قدیم موبایلو اختراع کردن بهشون می گن کم هوش😕 میگن بابا بچه های قدیم چیزی نمیفهمیدن که بچه های الان از 6 ماهگی موبایل دستشونه و بلدن باهاش کار کنن . آخه عزیزم وقتی اون زمان اصلا موبایل هم نبود با چی کار می کردیم که بفهمن خنگ نیستیم 😆

ببین من ی بچه دارم کار خونه مهمونی شوهر داری دارم از خستگی میمیرم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی .......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
8

بنظر من بچه نیار اصلا تو این وضعیت و این اضا یکیو بیاری بدبخت بشه؟ همش استرس بد بودن دنیارو داشته‌باشه؟اگ خیلی احساس نیاز میکنی یکیو از شیرخوارگاه بیار هم خودت 9 مااااه اذیت نمیشی هم یه کسی ک نیاز داره ب خانواده رو خانواده دار کردی..بدنیا اوردن کسی بدون اجازه گرفتن از خودش اووووج خودخواهیه😟

1476
بنظر من بچه نیار اصلا تو این وضعیت و این اضا یکیو بیاری بدبخت بشه؟ همش استرس بد بودن دنیارو داشته‌با ...

هیچ وقت و هیچ جا نمیشه از کسی که وجود نداره اجازه گرفت، چه تو شرایط بد چه تو بهترین و مرفه ترین جای دنیا

پس هیچکس نباید بچه دار شه!!

1514